"Rodzinka.pl". Maciej Musiał zaprzecza, że jest w związku z Natalią Uliasz. Serce młodego aktora wciąż jest wolne? [ZDJĘCIA]

Maciej Musiał i Natalia Uliasz nie są razem? Młody aktor zaprzeczył medialnym doniesieniom jakoby spotykał się obecnie z piękną modelką i finalistką Miss Polonia 2018. Czy serce gwiazdora "Rodzinki.pl" wciąż jest wolne? Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości!

Multimedia

Natalia Uliasz od lipca 2018 roku nazywana była przez plotkarskie media dziewczyną Macieja Musiała. O polskiej modelce, która została przyłapana z aktorem na jednym z festiwali muzycznych od razu zrobiło się głośno. Media spekulowały, że za namową Musiała, Natalia rozpoczęła naukę w szkole aktorskiej w Hollywood. Jak się jednak teraz okazuje Macieja Musiała z Natalią Uliasz nic nie łączy - to narzeczona jego kolegi.

Trochę dojrzewałem w show-biznesie, w mediach. Więc dzisiaj już jestem na takim etapie, że się tym tak bardzo nie przejmuję, że gdy jestem na Open'erze ze znajomymi, czekamy w szóstkę na taksówkę, ktoś robi zdjęcie, wycina czwórkę znajomych, zostaję ja z dziewczyną i przez następne pół roku ktoś mówi, że to moja dziewczyna, podczas gdy jest to narzeczona mojego kolegi (śmiech). Raczej się z tego śmiejemy – zadeklarował w rozmowie z Vivą młody aktor.

Dziewczyna Macieja Musiała robi zawrotną karierę w modelingu. Zobacz jej nagie zdjęcia! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Maciej Musiał ma dziewczynę? Aktor zapytany o to wprost przez dziennikarkę magazynu odparł jedynie:

Szukam. Cały czas jestem wolny. Jestem wolnym strzelcem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×