"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza na zdjęciu z czasów studiów. Bardzo się zmieniły?

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza znają się od czasów szkolnych i nigdy tego nie ukrywały. Jedna z nich opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat. Bardzo się zmieniły?

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza przyjaciółkami

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza poznały się na studiach i do dzisiaj utrzymują dobre relacje. Grają nawet razem w "Rodzince.pl". Niedawno w mediach pojawiły się informacje o tym, że ich przyjaźń może zostać wystawiona na próbę. Ma to związek ze sprawą rozwodową Kuleszy i jej męża - operatora "Rodzinki.pl".

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z przyjaciółmi ze studiów! Sporo znajomych twarzy!Zobacz więcej

Obie aktorki ukończyły Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie w 1994 roku. Mieszkały w jednym akademiku, razem uczyły się do egzaminów i wspólnie chodziły na imprezy. Razem dostały się też do Teatru Dramatycznego. Mimo, że wielu wróżyło im rozpad przyjaźni ze względu na pracę w tej samem branży, nic takiego się nie stało.

Wygląda na to, że także teraz relacje Kożuchowskiej i Kuleszy są niezmienione. Serialowa Natalia Boska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z przyjaciółką, przy którym jednym z tagów, które dodała jest #justfriends.

Miejmy nadzieję, że ta przyjaźń przetrwa wszystko!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×