"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska miała dużą konkurencję na castingu do roli Natalii. Kto jeszcze walczył o rolę przebojowej mamy? [ZDJĘCIA]

Po latach na jaw wychodzą szczegóły castingu do serialu "Rodzinka.pl". Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska miała sporą konkurencję na castingu do roli Natalii. Kto jeszcze starał się w role przebojowej mamy Boskich?

Multimedia

"Rodzinka.pl" to wciąż jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Perypetie rodziny Boskich w reżyserii Patricka Yoki od 7 lat bawią i wzruszają miliony Polaków. Serial doczekał się póki co 13. sezonów, ale o zakończeniu serii nie ma na razie mowy. Po latach na jaw wychodzą jednak szczegóły castingu do serialu "Rodzinka.pl".

Magda w ciąży! Natalia i Ludwik doczekają się wnuka! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Super Express" donosi, że o rolę Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej Natalii walczyły m.in. Agnieszka Dygant (prywatnie życiowa partnerka reżysera "Rodzinki.pl), Magdalena Walach i Anna Guzik.

Do castingu na mamę, Natalię Boską, zaprosiliśmy wiele naprawdę topowych aktorek. Patryk Yoka, nasz reżyser, uparł się na Małgosię Kożuchowską. Była to ostatnia aktorka, którą castingowaliśmy. Pamiętam, że było to w studiu "Pytania na śniadanie". To była prosta scena o jakichś pudełkach plastikowych na śniadanie. Zagrali to z Tomkiem tak fenomenalnie, że wszyscy zaczęliśmy się gotować i nie mogliśmy wytrzymać do końca sceny. Od razu wiedzieliśmy, że to właśnie oni - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem" Anna Jaroch-Okapiec, producentka serialu.

Jak podoba się wam Małgorzata Kożuchowska jako Natalia Boska z "Rodzinki.pl"? Wyobrażacie sobie w tej roli inną aktorkę?

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×