"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska pokazała rodziców. Kim są? Aktorka ma z nimi bardzo bliską relację. "Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje!"

Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które pokazują w mediach społecznościowych sporą część swojego życia. Na Instagramie możemy zobaczyć ją w pracy, ale również w domu z bliskimi. Tym razem aktorka udostępniła zdjęcie z mamą i tatą. Jak wyglądają i czym zajmują się rodzice Kożuchowskiej?

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Wielu fanów kojarzy ją głownie za sprawą serialu "Rodzinka.pl". Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często dzieli się zdjęciami ze swojej pracy. Zdarza się również, że pokazuje swoim obserwatorom na Instagramie prywatną część życia. Niedawno opublikowała zdjęcie ze swoimi rodzicami.

Na najnowszej fotografii artystki możemy zobaczyć chwilę relaksu, którą spędzała z mamą i tatą. Cała trójka promienieje na zdjęciu uśmiechami!

Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie.❤️ Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! Dużo dużo zdrowia kochani! ☀️☀️☀️ – tak Małgorzata Kożuchowska podpisała zdjęcie z rodzicami.

To słoneczne zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Internauci pisali, że od razu widać między nimi prawdziwą miłość. Fani artystki zwrócili również uwagę, jak bardzo Małgorzata Kożuchowska jest podobna do swoich rodziców.

Jak miło popatrzeć Pani Małgosiu ❤️... Widać szczęście i miłość, życzę tylko zdrowia!

Po tej foci widać że bije ciepłem...widać ze są sympatyczna para i rodzinka..

Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Kożuchowska związały się z młodszymi partnerami. Zobacz, kto jeszcze!Zobacz więcej

Małgorzata Kożuchowska już nie pierwszy raz pokazuje mamę i tatę. Gwiazda w każdej wypowiedzi na temat swoich bliskich podkreśla, jak ważni są dla niej rodzice.

Rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej. Czym się zajmują?

Wiele gwiazd wybierając swoją ścieżkę kariery, idzie w ślady swoich rodziców. Małgorzata Kożuchowska nie była jednak zainteresowana zawodami, którymi zajmowali się jej bliscy. Żadne z nich nie jest związane z show-biznesem. Mama aktorki była nauczycielką. Leszek Kożuchowski, czyli jej tata, to doktor nauk pedagogicznych. Przez wiele lat wykładał w Toruniu przedmioty związane właśnie z pedagogiką, ale również ekologią. Zawodowo był też związany z Radiem Maryja, w którym prowadził swoją audycję. Od kilku lat rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej mieszkają w Warszawie, aby być blisko swojej córki. Wcześniej rodzina żyła w Toruniu.

Więcej zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej z jej bliskimi znajdziecie w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ryż tadzio (gość)

    Podobna do Ryżej pijawki z torunskiego Rynsztoka

    14.10.2021 21:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×