"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z przyjaciółmi ze studiów! Sporo znajomych twarzy!

Małgorzata Kożuchowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze spotkania studenckiego. Aktorka po 25 latach spotkała się z paczką przyjaciół ze szkoły teatralnej. Na fotografii widać sporo znajomych twarzy. Z kim oprócz Agaty Kuleszy studiowała Małgorzata Kożuchowska?

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie została w 1994 roku. Od tego momentu mija w tym roku dokładnie 25 lat. Z tej okazji Małgorzata Kożuchowska spotkała się ostatnio z paczką przyjaciół ze szkoły. Aktorka w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem ze zjazdu studenckiego.

25 lat minęło jak jeden dzień... #jubileusz #przyjaciele #czwarty #rok #wspomnienia #anegdoty #spotkanie #mlodosc #historia #szkoła #teatralna #czterylatarazem #aktorzy #1994 - napisała na Instagramie Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Zaskakująca metamorfoza aktorki!Zobacz więcej

Na fotografii oprócz Agaty Kuleszy można rozpoznać sporo znanych twarzy. Jak się okazuje, Małgorzata Kożuchowska studiowała aktorstwo . m.in. z Katarzyną Herman, Małgorzatą Lewińską i Anną Samusionek. Na roku z aktorkami był też Redbad Klynstra oraz Wojtek Kalarus.

Jak to się mówi - dobry rocznik - napisała jedna z obserwatorek Małgorzaty Kożuchowskiej.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcie ze zjazdu studenckiego rocznika Małgorzaty Kożuchowskiej. Rozpoznajecie wszystkich na fotografii opublikowanej przez aktorkę?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-new

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×