"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska wspomina studenckie czasy z Agatą Kuleszą. Andrzej Duda zareagował

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza znają się od czasów szkolnych i nigdy tego nie ukrywały. Panie chętnie publikują w mediach społecznościowych zdjęcia sprzed lat. Bardzo się zmieniły? Zobacz, jak Małgorzata Kożuchowska wspomina studenckie czasy z Agatą Kuleszą.

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza przyjaciółkami

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza poznały się na studiach i do dzisiaj utrzymują dobre relacje. Grają nawet razem w "Rodzince.pl". Niedawno w mediach pojawiły się informacje o tym, że ich przyjaźń może zostać wystawiona na próbę. Ma to związek ze sprawą rozwodową Kuleszy i jej męża - operatora "Rodzinki.pl".

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z przyjaciółmi ze studiów! Sporo znajomych twarzy!Zobacz więcej

Obie aktorki ukończyły Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie w 1994 roku. Mieszkały w jednym akademiku, razem uczyły się do egzaminów i wspólnie chodziły na imprezy. Razem dostały się też do Teatru Dramatycznego. Mimo, że wielu wróżyło im rozpad przyjaźni ze względu na pracę w tej samem branży, nic takiego się nie stało.

Tak Małgorzata Kożuchowska wspomina okres studiów, kiedy mieszkała z Agatą Kuleszą:

W 33m kawalerce przeżyłyśmy z Agatą Kuleszą mnóstwo historii, śmiechu, płaczu i tylko jedną albo dwie kłótnie. Byłyśmy studentkami aktorstwa, dla których serek był luksusem, ale nie przeszkadzało nam to w zorganizowaniu imprezy dla kilkudziesięciu osób w tym wspólnym pokoiku. Nasza gościnność była tak znana, że nawet gołębica zamieszkała któregoś dnia za telewizorem — napisała ostatnio na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

Miejmy nadzieję, że ta przyjaźń przetrwa wszystko! Ich wspólne polubił nawet Andrzej Duda.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×