"Rodzinka.pl". Marcin Mroczek dostał nową rolę! Zagra w kolejnym serialu? [ZDJĘCIA]

Bracia Mroczkowie w "Rodzince.pl"? Marcin Mroczek i jego brat kojarzą się nieodmiennie z "M jak miłość". W mediach społecznościowych pojawiły się ostatnio zdjęcia sugerujące, że już niedługo słynni bliźniacy zagoszczą w innym serialu TVP! Kogo zagrają?

Multimedia

Marcin Mroczek opublikował na Instagramie zdjęcie z Michałem Grudzińskim, czyli serialowym Zenonem, ojcem Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska). Kto jest fanem @rodzinka.pl_ ? Dziś z Panem Michałem w zupełnie innej roli - głosi podpis pod fotografią.

Mroczkowie na dużym ekranie? Bracia szukają nowych wyzwań!Zobacz więcej

Czy to oznacza, że bracia Mroczkowie dołączyli do obsady "Rodzinki.pl"? Niestety, nie tym razem! Jak już pisaliśmy, Rafał i Marcin zagrają w nowym filmie, którego roboczy tytuł brzmi "Raz, jeszcze raz". Najwyraźniej obok nich na ekranie pojawi się także Michał Grudziński.

Nowa produkcja jest w trakcie przygotowań. W obsadzie znaleźli się aktorzy tacy jak Marcin i Rafał Mroczek, Bartosz Obuchowicz czy Michał Grudziński. Jak sugeruje tytuł, będzie to prawdopodobnie lekka komedia pomyłek, w której dużą rolę odegra podobieństwo obu braci Mroczków. Kiedy zobaczymy gwiazdy "M jak miłość" na dużym ekranie? Tego jeszcze nie wiadomo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×