Rodzinka.pl na Vod TVP. Ten serial pokochały miliony widzów! Znika z anteny po 10 latach

Serial komediowy "Rodzinka.pl" pokochały miliony widzów, którzy śledzili codzienne perypetie rodziny Boskich. Na TVP VOD bezpłatnie oglądać będzie można wszystkie szesnaście sezonów. Zdradzamy wszystko, co wiemy o serialu. Zobaczcie sami.

Multimedia

Dla wielbicieli rodziny Boskich mamy smutną wiadomość. Lubiany serial po prawie 10 latach znika z anteny. O zakończeniu pracy nad "Rodzinką.pl" poinformowała fanów Małgorzata Kożuchowska - "czas się pożegnać". Serial w pełnej okazałości dostępny będzie do obejrzenia bezpłatnie na VOD TVP.

"Rodzinka.pl" - o czym jest serial?

Boscy to nietuzinkowa, pięcioosobowa rodzina, mieszkająca w podwarszawskiej miejscowości, w przestronnym domu jednorodzinnym kupionym na kredyt. Państwo Boscy to para po trzydziestce. Zakochali się w sobie jeszcze na studiach i od tamtej pory pozostają nierozłączni. Ludwik (Tomasz Karolak), głowa rodziny, z wykształcenia architekt, pracuje głównie w domu. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) przez wiele lat nie pracowała. Poświęciła się wychowaniu Boskich latorośli - Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Każdy z chłopców to indywidualista, z inną pasją, temperamentem i charakterem. Obecnie spełnia się jako szefowa wydawnictwa pism kobiecych, godząc tym samym życie zawodowe z prywatnym. Zabawny serial komediowy, który w trafny sposób puentuje problemy współczesnej rodziny.

"Natalia to taka postać z przymrużeniem oka. Jest nowoczesna i wyzwolona. Razem z Tomkiem Karolakiem tworzymy parę współczesnych 35-40-latków, którzy nie chcą się szybko zestarzeć, a muszą sobie poradzić z wychowaniem trójki niepokornych chłopców, co nie jest łatwe i powoduje mnóstwo zabawnych, często zaskakujących i trudnych do rozwiązania sytuacji" - mówi Małgorzata Kożuchowska.

Jacek Kurski tłumaczy decyzję o zakończeniu serialu. Planuje powrót "Rodzinki" z innymi aktorami w obsadzie?Zobacz więcej

Scenariusz „Rodzinki.pl” został stworzony na podstawie obsypanego nagrodami kanadyjskiego formatu „The Parents”. Najważniejszym atutem serialu jest autentyczność rodzinki, dzięki której widzowie dostrzegają w Boskich siebie, z całą paletą dobrych i złych emocji, uroków rodzicielstwa i dorastania dzieci. Szukając różnych pomysłów wychowawczych i sposobów na wspólne funkcjonowanie bohaterowie odkrywają przed widzem świat prawdziwych i szczerych relacji, w którym każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Pomimo codziennych problemów Boscy autentycznie się kochają, wspierają i problemy rozwiązują, będąc ze sobą we wszystkich ważnych momentach. To wszystko – podane w komediowy sposób powoduje, że mamy do czynienia z rozrywką na najwyższym poziomie.

Ciekawostki o serialu Rodzinka.pl

  • „Rodzinka.pl” trafiła na antenę TVP2 w marcu 2012 roku.
  • Dom, w którym mieszka filmowa rodzina Boskich znajduje się w Nowej Iwicznej koło Piaseczna.
  • Agnieszka Dygant odrzuciła propozycję zagrania Natalii Boskiej. O tę rolę rywalizowały także m.in Magdalena Walach, Anna Guzik i Tamara Arciuch. Ostatecznie angaż otrzymała Małgorzata Kożuchowska.
  • Kandydatką do roli matki Natalii była Grażyna Szapołowska. Ostatecznie angaż otrzymała Halina Skoczyńska.

W galerii możecie zobaczyć kadry z serialu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kinga (gość)

    Ten serial to psie gówno i bardzo dobrze że znika z anteny

    28.03.2021 18:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×