"Rodzinka.pl". Nowe odcinki już od 4 marca w TVP2! Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Czas na poród w "Rodzince.pl"! Jak Marysia poradzi sobie w roli matki? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Rodzinki.pl"? Zobaczcie zwiastun!

Multimedia

"RODZINKA.PL" ODCINEK 170. W PIĄTEK, 4.03.2016 O GODZ. 21:40 W TVP2!

Czas na nowe odcinki uwielbianej przez widzów "Rodzinki.pl"! W 8. sezonie serialu Marysia (Agata Kulesza) będzie coraz bliżej porodu. Upływający czas wciąż jednak nie przekonuje jej do macierzyństwa. Przyjaciółka Natalii (Małgorzata Kożuchowska) martwi się, że nie pokocha dziecka, które w sobie nosi, bo nie czuje instynktu macierzyńskiego.

Tymcazsem Boska, przechodząc obok pokoju Tomka (Maciej Musiał) usłyszy niepokojącą rozmowę, z której wywnioskuje, że wkrótce zostanie babcią! Czy Magda (Olga Kalicka) też jest w ciąży? Marysia zacznie przekonywać dziewczynę, że stan błogosławiony wcale nie jest przyjemny, a Ludwik (Tomasz Karolak) wystraszy się, że będzie miał na utrzymaniu kolejnego lokatora. - Zwalą się tu z bachorem - skomentuje w swoim stylu.

Wkrótce okaże się jednak, że nie chodzi o dziecko. Magda namawia Tomka na wyprowadzkę z domu. Natalia odetchnie z ulgą i ją poprze. Czy Tomek da się namówić i zrezygnuje z wiktu i opierunku gwarantowanego przez rodziców?

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×