"Rodzinka.pl" odc. 125 i 126, 22.11.2013, TVP2. Ludwik rozmawia z synami o miłości i seksie

Sprawdź, co się wydarzy w "Rodzinka.pl" odc. 125 i 126, które zostaną wyemitowane w piątek 22 listopada o godz. 20.45 i 21.15 w TVP2!

Multimedia

W "Rodzinka.pl" odc. 125 i "Rodzinka.pl" odc. 126 jednym z ciekawszych wątków będzie "męska" rozmowa o uczuciach i seksie, którą rozpocznie Kuba (Adam Zdrójkowski). Jak informuje "Świat Seriali", chłopiec zapyta starszego brata - Tomka (Maciej Musiał): - Zakochałeś się kiedyś tak aż za bardzo? Jak to było z Magdą? - Ciągle o niej myślałem, jeść mi się nie chciało... Tylko pić - odpowie Tomek.

Rozmowę synów usłyszy Ludwik (Tomasz Karolak).

- O czym gadacie? - O zakochaniu - odpowie mu krótko Kuba. - I jakie macie wnioski? - Na początku totalna masakra! Obsesja... Później stopniowo relacja się rozwija i jest coś więcej niż tylko fizyczny pociąg - wyjaśni Tomek, a Ludwik zgodzi się z najstarszym synem.

Rozmowa o dziewczynach synów - Magdzie (Olga Kalicka) i Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) - stanie się dla Boskiego pretekstem do wspomnień. Ludwik przyzna, że kiedyś z powodu szaleńczej miłości do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) o mały włos nie zawalił studiów.

- Dopiero co się poznaliśmy, a cały czas chcieliśmy być ze sobą... Non stop! Była sesja, a ja nic nie robiłem, myślałem tylko o Natalii...

Na pytanie Kuby, czy był zakochany. Ludwik odpowie:

- Zakochany? To był instynkt! Widzieliśmy się codziennie i zamiast się uczyć, to nie wychodziliśmy z łóżka! Oj, była seksowna wasza matka...

Chłopcy jednak nie będą chcieli słuchać zwierzeń ojca na temat seksu, jaki w młodości uprawiał z ich mamą i po prostu wyjdą z kuchni. - A wy myślicie, że skąd się wzięliście? Z kapusty? - zdąży jeszcze zapytać chłopaków, ale ci pozostawią to pytanie bez odpowiedzi - zdradza "Świat Seriali".

CZYTAJ TAKŻE: "RODZINKA.PL" NIE ZNIKNIE! BĘDZIE 6 SERIA "RODZINKI.PL"! NOWY SEZON "RODZINKA.PL". MACIEJ MUSIAŁ NAGO W SERIALU RODZINKA.PL!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×