"Rodzinka.pl" po wakacjach. Tomek znowu się zakocha!

Przez cały 6. sezon "Rodzinki.pl" Tomek Boski nie chciał angażować się uczuciowo. Teraz przyjdzie czas na zmianę. Najstarszy syn Natalii i Ludwika znowu się zakocha!

Multimedia

W 6. sezonie "Rodzinki.pl" dowiedzieliśmy się, że Tomek (Maciej Musiał) rozstał się z Magdą (Olga Kalicka), z którą spotykał się przez kilka lat. Od tego czasu postanowił eksperymentować w kwestiach damsko-męskich. Boski zauroczył się nawet koleżanką Natalii (Małgorzata Kożuchowska), z którą przeżył kilka upojnych chwil. Następnie, flirtował z chętną na łóżkowe figle Amelią (Adrianna Chlebicka). Dziewczynę przepędzili jednak dziadkowie - Janina (Halina Skoczyńska) i i Zenon (Michał Grudziński).

CZYTAJ TAKŻE: "RODZINKA.PL" PO WAKACJACH. MARYSIA W CIĄŻY! KTO JEST OJCEM? "RODZINKA.PL". TOMEK ROZSTAJE SIĘ Z MAGDĄ. DLACZEGO?

Wygląda jednak na to, że najstarszy z synów Boskich w końcu znajdzie nową miłość. W 7. sezonie serialu pojawi się nowa dziewczyna, która go zauroczy. - Tomek postanowi się ustatkować. W związku z tym jego serce mocniej zabije do jednej dziewczyny. Za wcześnie zdradzić kim ona będzie - mówi Anna Jaroch-Okapiec, producentka "Rodzinki.pl".

Kim będzie nowa ukochana Tomka? A może do jego życia powróci Magda? Przekonamy się już wkrótce! Nowy sezon już jesienią w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×