"Rodzinka.pl". Serialowy Bolo wiele lat temu porzucił światła reflektorów. Daniel Dziorek spełnia się w innej dziedzinie. Co u niego słychać?

Daniel Dziorek w młodym wieku zgromadził stosunkowo spore doświadczenie jako aktor. Serca widzów podbił dzięki roli Bola, kolegi Tomka Boskiego w produkcji "Rodzinka.pl". Od czasów serialu sporo się u niego zmieniło. Czym teraz się zajmuje?

Multimedia

Rodzinka.pl to serial, który może pochwalić się sporym gronem fanów. Przez lata widzowie towarzyszyli rodzinie Boskich w ich codziennych perypetiach. W obsadzie tej produkcji pojawił się również Daniel Dziorek. Aktor wcielał się w kolegę Tomka. Chociaż jego postać nie była bardzo znacząca, to jednak fani serialu dobrze zapamiętali tego charyzmatycznego chłopaka. Dziorek pojawiał się również w innych telewizyjnych rolach. Oglądaliśmy go m.in w serialu "Plebania", a później także w "Ojcu Mateuszu", "Na sygnale". Wyglądało na to, że chłopak na dłużej zostanie przed kamerą. Przyszłość okazała się jednak zupełnie inna.

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską odleciał. Do ciepłych krajów!Zobacz więcej

Daniel Dziorek. Co u niego słychać?

"Rodzinka.pl" była ostatnią przygodą z telewizją aktora. W 2018 roku, kiedy serial przestał być emitowany, Dziorek zakończył pracę aktora. Nigdy nie należał do osób, które próbowały zrobić szum wokół siebie. Tylko w 2014 roku doszło do głośnej sprawy z jego udziałem. Daniel opublikował wtedy w mediach społecznościowych post, w którym negatywnie wypowiedział się na temat uczestników Parady Równości. Sprawa jednak szybko ucichła.

Daniel Dziorek nie wrócił do aktorstwa. Teraz skupia się na innej pasji. Zawodo zajmuje się sportem. Jest trenerem personalnym, a także prowadzi treningi boksu i kickboxingu. Sztuki walki towarzyszą mu, od kiedy był jeszcze małym chłopcem.

Początkowo na boks chodziłem z tatą, później trenowałem w tajemnicy przed rodzicami - wyznał kilka lat temu w radiowej Czwórce, jak przytacza jego słowa serwis Teleshow.

Swoją pasją dzieli się teraz ze swoimi kursantami. Jak czytamy na stronie internetowej jednego z klubów sportowych, Daniel potrafi każdego wprowadzić w tajniki sztuk walki.

Trener i pasjonat boksu, który nauczy Cię wszystkiego od podstaw. Od dziecka związany ze sportem i sztukami walki. Poza boksem czynnie uprawia sporty walki takie jak kickboxing, muay thai i krav maga. Doświadczenie ringowe zdobywał walcząc na Warszawskiej Grandzie, Fight Circle oraz charytatywnych galach z serii Boxing Challenge. Podopieczni cenią jego pasję i zaangażowanie – czytamy na stronie Sport Plus.

Więcej aktualnych zdjęć aktora znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×