Rodzinka.pl TVP2 1.03.2013. Co się wydarzy w 4. sezonie serialu? Tomek zaprzyjaźni się z gejem!

Już 1.03 rozpocznie się 4. sezon popularnego serialu! Zobacz, co wydarzy się w nowych odcinkach!

Multimedia

W 1. odcinku 4. serii synowie Boskich cieszą się, że nadeszły ferie. Rodzice nie podzielają entuzjazmu dzieci, ponieważ muszą zorganizować im czas, co jest wyjątkowo wymagającym zadaniem. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) próbują ustalić, kto będzie opiekował się Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą oraz Kacprem. Nie mogą się porozumieć w tej kwestii. Tomek wpada na pomysł, aby Natalia i Ludwik się rozwiedli. Wtedy sąd ustalałby, kto i kiedy zajmuje się dziećmi, a rodzice nie musieliby się sprzeczać. Kuba i Kacper zapraszają do siebie kolegów z klasy. Kuba odkrywa, że ma nadprzyrodzony dar...

W kolejnych odcinkach serii Tomek rozpocznie pracę w fast foodzie, gdzie zaprzyjaźni się z Maćkiem, który nie ukrywa, że jest gejem. W rolę nowego kolegi Tomka wcieli się Jan Raubo. Tomek nadal będzie spotykał się z Magdą (Olga Kalicka), jednak nie będzie już jedynym młodym Boskim, który ma dziewczynę. Kubie (Adam Zdrójkowski) zawróci w głowie Agata, w której zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia.

CZYTAJ TAKŻE: GWIAZDY SPORTU W "RODZINCE.PL" SUKCES III SERII "RODZINKI.PL"

Z kolei Kacperek przyczyni się do zainteresowania całej rodziny czynnym uprawianiem sportu. W jednym z odcinków pojawi się Mariusz Czerkawski, który wraz z małym aktorem intensywnie trenował, bo to właśnie hokej okaże się dyscypliną ulubioną Kacperka. Reszta rodziny zdecyduje się na koszykówkę, tenis czy golf.

Zobacz, co wydarzy się w kolejnych odcnikach serialu!

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ PRZEŁOŻYŁ IMPREZĘ Z POWODU POSTU MACIEJ MUSIAŁ PISZE KSIĄŻKĘ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×