"Rodzinka.pl". Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się! Jest komentarz młodej aktorki!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się. Ta informacja była szokiem dla wielu fanów aktorskiej pary, a niektórzy wręcz podejrzewali, że to wręcz żarty ze strony młodych gwiazd. Niestety, teraz rozstanie potwierdziła Wiktoria Gąsiewska.

Multimedia

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się. Jest oświadczenie!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zakochali się w sobie na planie serialu "Rodzinka.pl". Byli parą od 2017 roku i od tego czasu byli praktycznie nierozłączni. Jednak w ostatnich miesiącach pojawiało się coraz więcej informacji, że między Gąsiewską a Zdrójkowskim nie dzieje się dobrze. Teraz już wiemy, że ich relacja nie przetrwała.

W poniedziałkowy wieczór pojawiły się doniesienia, że Wiktoria Gąsiewska po finale "Tańca z gwiazdami" doskonale bawiła się w towarzystwie tancerza, Jakuba Lipowskiego. Według doniesień portali plotkarskich, oboje mieli nie szczędzić sobie czułości, chociaż trudno stwierdzić, ile w tym jest prawdy. Doniesienia o Gąsiewskiej skomentował Adam Zdrójkowski, który w rozmowie z Plotkiem powiedział:

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę.

Wiktoria Gąsiewska przyłapana z Jakubem Lipowskim po finale "Tańca z Gwiazdami". Przybity Adam Zdrójkowski komentuje sprawęZobacz więcej

Teraz do sprawy odniosła się sama Wiktoria Gąsiewska, która potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim i wydała oświadczenie na swoim InstaStory. Młoda aktorka napisała:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Nika (gość)

    I niby ten ta tancerzyk nim jest?

    01.11.2021 04:42
  • 123 (gość)

    Adam jest fajny ale to chłopiec jeszcze ona potrzebuje Faceta przez duże F

    28.10.2021 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×