"Rodzinny interes" - nowy codzienny serial TV Puls. W obsadzie gwiazdor "Barw szczęścia"! Kiedy premiera?

Wiosną 2019 TV Puls pokaże nowy codzienny serial - "Rodzinny interes". W jednej z głównych ról zobaczymy Marka Krupskiego, którego widzowie mogą znać jako Sebastiana z "Barw szczęścia". O czym jest "Rodziny interes"?

Multimedia

Telewizja Puls wraz z Outset Films pracują nad nowym codziennym serialem "Rodzinny interes" już od marca w TV Puls! Serial pokazuje losy dwóch rodzin - Wrzosków i Majewskich, które prowadzą wspólne interesy. Czy powtórzy sukces innej produkcji stacji, "Lombard. Życie pod zastaw"?

Nowe odcinki już w lutym w TV Puls! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Dwaj przyjaciele z dzieciństwa - Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje u nich niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas, członek zespołu disco polo Gonti), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Jest też tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska) oraz celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony Wojtka i Ryszarda - Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella", który mieści się w sąsiedztwie warsztatu, przy ulicy Słonecznej.

W każdym odcinku serialu przedstawiane będą inne historie klientów warsztatu i salonu. Wątki z warsztatu samochodowego będą bardziej sensacyjne, z kolei w salonie kosmetycznym widzowie zobaczą więcej wzruszających, często przeplatanych humorem, historii. Poznamy m.in. perypetie pewnej panny młodej z niebieskimi włosami i losy dziewczynek, które będą chciały obciąć swoje piękne, długie warkocze – w jakim celu? W warsztacie zamieszanie wywoła klient, któremu z samochodu zginie kamerka z pewnym kontrowersyjnym filmem. Dużo emocji wzbudzi pojawienie się bezwzględnych porywaczy, a pomoc nadejdzie z zupełnie nieoczekiwanej strony.

TYLKO U NAS! Tomasz Niecik śpiewa swój nowy hit! [POSŁUCHAJ]Zobacz więcej

- Tworzymy serial z myślą o całej rodzinie, opowiadamy o sprawach bliskich nam wszystkim, czasem wzruszających, czasem trzymających w napięciu, czasem opowiedzianych z przymrużeniem oka, ale zawsze wzbudzających ogromne emocje. Każdy znajdzie tu bohaterów, z którymi będzie mógł się utożsamiać i im kibicować. Jestem przekonany, że „Rodzinny interes” to serial, który spodoba się szerokiej widowni TV Puls - powiedział Prezes Zarządu Outset Films, Łukasz Latałło. "Rodzinny interes" to pierwszy wspólny projekt TV Puls i firmy Outset Films, która ma na swoim koncie m.in. "Sekrety rodziny" i "Gliniarzy".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Buczo (gość)

    Rodzinny interes ale szmira 1.2.3 odcinek do połowy. Dno całkowite.

    07.03.2019 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×