"Rodzinny interes" odcinek 169. Bronek i Justyna szykują się do ślubu. Ale czy na pewno ślub się odbędzie? Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Przed nami 169. odcinek serialu "Rodzinny interes". Bronek i Justyna szykują się do ślubu. Ale czy na pewno ślub się odbędzie? Zobaczcie przedpremierowy fragment!

Multimedia

"Rodzinny interes" odcinek 169. - w piątek, o godzinie 17:00, na antenie TV Puls

W 169. odcinku "Rodzinnego interesu" na wieczór panieński Justyny, zorganizowany w salonie "Bella Ella", niespodziewanie przychodzi Helena, właścicielka domu weselnego. Ma straszną wiadomość; oto sanepid zamknął dom, ponieważ wykrył w jajkach salmonellę! Jak w tej sytuacji zorganizować ślub? Wszystko trzeba będzie odwołać?

Gdy wesele Bronka (Roman Szczeblewski) i Justyny staje pod znakiem zapytania, Viola (Magdalena Modra-Krupska) postanawia uruchomić swoje kontakty w sanepidzie, by uratować imprezę. Czy uda się uratować odwołaną imprezę?

Wdowa Jo Lewinsky-Fo wkracza do akcji! Poderwie Darka? Zobaczcie przedpremierowy fragment!Zobacz więcej

Tymczasem Bronka zaczyna prześladować sen z byłą żoną w roli głównej. Mechanik uważa, że jest to "znak z Zaświatów", ostrzegający go przed powtórnym małżeństwem. Dawid (Patryk Janas), bojąc się, że jego przyjaciel odwoła ślub, postanawia uknuć intrygę i spreparować inny "znak z Zaświatów". Co takiego wymyślił Dawid? Czy plan się powiedzie?

Zobaczcie przedpremierowy fragment serialu "Rodzinny interes"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×