"Rodzinny interes" odcinek 97. Antek Smykiewicz zacznie pracować w warsztacie! Da sobie radę przy silniku? [FRAGMENT ODCINKA]

W 97. odcinku serialu "Rodzinny interes" w roli głównej będziemy mogli zobaczyć Antka Smykiewicza! W jaką postać się wcieli? Sprawdź, co już wiemy i zobacz przedpremierowy fragment!

Multimedia

W 3. sezonie serialu "Rodzinny interes" będziemy mogli oglądać nie tylko znany i lubianych bohaterów, ale także wyjątkowych gości specjalnych. Jednym z nich będzie znany wokalista Antek Smykiewicz, który wcieli się w... samego siebie!

Ekipa serialu nakręciła teledysk! Posłuchaj utworu w wykonaniu Bronka i DawidkaZobacz więcej

Piosenkarz okaże się znajomym Dariusza Wittera, który załatwi mu staż w warsztacie samochodowym. Bronek początkowo będzie nastawiony do niego sceptycznie, ale szybko przekona się, że chłopak ma prawdziwą smykałkę do aut. Zobaczcie przedpremierowy fragment odcinka.

"Rodzinny interes" odcinek 97. - fragment:

Wkrótce pojawią się jednak pierwsze problemy. W warsztacie zacznie dochodzić do licznych incydentów z udziałem fanek Antka, które mocno skomplikują prace w warsztacie. Wyjątek stanowić będzie osiemnastoletnia Julia której pojawienie się nieźle zamiesza w życiu wokalisty.

Ich historia będzie miała naprawdę nieoczekiwany finał! Aby zobaczyć co ich czeka, oglądajcie koniecznie 97. odcinek serialu "Rodzinny interes", który zostanie wyemitowany już dziś o 17:00 w TV Puls!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×