"Rodzinny interes" sezon 3. TV Puls kontynuuje serial z Magdą Modrą i Dariuszem Kordkiem! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Telewizja Puls pokaże 3. sezon serialu „Rodzinny interes” o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W rolach głównych występują m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marta Zgutczyńska, Dariusz Kordek i Marek Krupski. Zdjęcia na planie rozpoczynają się w lipcu. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Sprawdźcie!

Multimedia

"Rodzinny interes" - 3. sezon potwierdzony przez TV Puls!

Bohaterami serialu TV Puls „Rodzinny interes” są dwie rodziny, które nie tylko się przyjaźnią ale również prowadzą wspólny biznes. Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) są właścicielami warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek”, a ich żony – Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) prowadzą salon fryzjerski „Bella Ella”.

W warsztacie pracuje niezastąpiony duet mechaników: Bronek (Roman Szczeblewski) i Dawidek (Patryk Janas), księgowość prowadzi Viola (Magdalena Modra-Krupska), zagląda tu też Dariusz Witter (Dariusz Kordek) – brat Ryśka. Znaczącą rolę w serialu odgrywa ekscentryczna ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska) oraz jej siostra Bożena (Marta Klubowicz) – odnaleziona po latach matka Wojtka. Każdy odcinek przedstawia losy głównych bohaterów oraz inną historię klientów salonu i warsztatu – czasem zabawną, czasem kryminalną a niekiedy nawet mrożącą krew w żyłach.

Córka Magdy Modrej i Marka Krupskiego dołączyła do obsady serialu!Zobacz więcej

W 3. sezonie, do którego zdjęcia startują w lipcu, nie zabraknie emocjonujących wątków oraz nowych bohaterów. Jednym z nich będzie nowy pracownik salonu „Bella Ella”, kryjący tajemniczą przeszłość. Ela i Jola zmierzą się z małżeńskimi zawirowaniami, a Viola – z burzliwą przeszłością. Również Dawidek i Bronek będą przeżywali miłosne perypetie.

W oczekiwaniu na premierę nowych odcinków, TV Puls zaprasza obecnie na emisje powtórkowe sezonu 1 i 2 – codziennie od poniedziałku do piątku od 16.00. Do tego telewizja Puls i aktorzy serialu przygotowali dla widzów szereg niespodzianek na fanpage’u „Rodzinnego interesu”. W każdy wtorek o 16.00 fanów ucieszą live chaty z aktorami. Z kolei od 21 maja, w każdy czwartek o 20.00, można oglądać odcinki internetowego miniserialu „Rodzinny interes poza kamerą”, który aktorzy nagrywają telefonami komórkowymi. A w soboty – zabawne grafiki „Być jak…”. Wszystkie aktywności na: facebook.com/RodzinnyInteres.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Rodzinny interes jesienią 2020 roku nowy 3 sezon serialu obyczajowego w TV PULS

    02.06.2020 21:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×