"Rodzinny interes" sezon 4. Magdalena Modra-Krupska i Marek Krupski o swoich planach na Walentynki! Viola i Wojtek znowu będą razem? Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu TV Puls?

Magdalena Modra-Krupska i Marek Krupski są gwiazdami serialowego hitu TV Puls pt. "Rodzinny interes". Właśnie trwają przygotowania do premiery 4. sezonu produkcji, a my tymczasem dowiedzieliśmy, jakie plany na Walentynki mają Magdalena Modra-Krupska i Marek Krupski!

Multimedia

"Rodzinny interes" sezon 4 - premiera w poniedziałek, 1 marca, o godzinie 17:00 na antenie TV Puls

Walentynki 2021 już za pasem, więc to doskonała okazja, aby podpytać zakochanych, jak planują spędzić ten wyjątkowy dzień. To pytanie postanowiliśmy zadać aktorskiemu małżeństwu, które uwielbiają widzowie serialu "Rodzinny interes". Magdalena Modra-Krupska i Marek Krupski opowiedzieli nam o swoich planach na Dzień Zakochanych!

Oczywiście, że obchodzimy! To mąż organizuje ten cudowny dzień, 14 lutego, i niech tak zostanie! (...) Właściwie Walentynki u nas trwają cały rok! - wyznała Magdalena Modra-Krupska.

Trwają zdjęcia do 4. sezonu! Co przygotowali dla nas twórcy serialu TV Puls? Zobacz więcej

Oczywiście nie mogliśmy nie zapytać naszych ulubieńców o to, co wydarzy się w 4. sezonie "Rodzinnego interesu"! Czy Viola i Wojtek znowu będą razem?

Ciekawy jestem czy Viola wróci do Wojtka, a właściwie czy Wojtek wróci do Violi... Nie możemy powiedzieć! - powiedział Marek Krupski.

Nowe odcinki "Rodzinnego interesu" zdradzą m.in. jaką tajemnicę skrywa barber Oskar (Artur Jasiński) i czy wróci do salonu fryzjerskiego. Dowiemy się także, jak potoczy się relacja Eli (Katarzyna Taracińska-Badura)i Dariusza Wittera (Dariusz Kordek) oraz co ukrywa Ela! Przekonamy się też, jaką decyzję wobec Wojtka (Marek Krupski) podejmie Jola (Marta Zgutczyńska)? Czy da mu drugą szansę?

Nie zabraknie oczywiście Dawidka (Patryk Janas), którego mama, Justyna, przyjęła oświadczyny Bronka (Roman Szczeblewski). Czy rodzinna relacja wzmocni przyjaźń obu mechaników? Wszyscy będą też szukać zaginionej Bożeny (Marta Klubowicz), a dużym wsparciem okaże się niezawodna Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Viola (Magdalena Modra-Krupska) natomiast dostanie szansę na rozpoczęcie swojego życia od nowa.

Magdalena Modra-Krupska i Marek Krupski o Walentynkach 2021 i nowych odcinkach "Rodzinnego interesu"! Sprawdźcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×