"Rojst" dostępny na Netflix na całym świecie! Zobacz, jak prezentuje się zwiastun "The Mire"

Netflix jakiś czas temu przejął produkcje Showmax, w tym serial "Rojst", który był dostępny jedynie w Polsce. Już wkrótce ma się to jednak zmienić. "Rojst" zostanie niebawem udostępniony widzom Netflixa na całym świecie. Zobacz, jak prezentuje się zwiastun "The Mire".

Multimedia

"Rojst" dostępny na Netflix na całym świecie

"Rojst" to jeden z najlepszych polskich seriali z 2018 roku. Trzymająca w napięciu historia dwóch dziennikarzy, którzy za wszelką cenę dążą do odkrycia prawdy o brutalnym morderstwie i samobójstwie nastolatków spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów i krytyków.

Netflix przejął produkcje Showmax. Które seriale i filmy można już oglądać?Zobacz więcej

Showmax, który wyprodukował "Rojsta" na polskim rynku VOD przetrwał niecałe dwa lata. Na szczęście Netflix przejął jego największe hity, w tym serial z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych. Początkowo nominowana do nagród Orły 2019 produkcja była dostępna jedynie na terenie Polski, ale już wkrótce ma się to zmienić.

W sieci pojawił się bowiem anglojęzyczny zwiastun "Rojsta", który zadebiutuje na świecie pod tytułem "The Mire".

Data światowej premiery serialu "Rojst" ("The Mire") na Netflix nie jest jeszcze znana. Czy polska produkcja skradnie serca widzów także poza Polską? Będziemy o tym informować!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×