"Rojst". Gwiazdy na konferencji serialu Showmax! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? [DUŻO ZDJĘĆ]

14 sierpnia w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, odbyła się konferencja prasowa nowego serialu platformy Showmax pt. "Rojst". Zobaczcie, kto pojawił się na oficjalnej prezentacji produkcji!

Multimedia

"ROJST" PREMIERA

Na premierze serialu "Rojst" oczywiście nie mogło zabraknąć głównych gwiazd produkcji, czyli Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika, Zofii Wichłacz, Jacka Belera, Agnieszki Żulewskiej, Nel Kaczmarek, Zuzanny Moss, Zbigniewa Walerysia oraz Moniki Brodki i reżysera, Jana Holoubka.

Główny bohater serialu "Rojst", Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) to doświadczony, choć nieco zgorzkniały dziennikarz Kuriera Wieczornego. W swoim życiu widział już wiele okropieństw. Wie na czym ten świat stoi i doskonale orientuje się w realiach miasta. Właściwie pragnie już tylko jednego – wyrwać się z tego dusznego miejsca, w którym żyje od lat i wyjechać do RFN. Skrupulatnie ułożony plan Wanycza zaczyna się komplikować, gdy w redakcji zatrudnia się młody dziennikarz, Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik). Nowicjusz właśnie sprowadził się na Gronty wraz z ciężarną żoną Teresą (Zofia Wichłacz). Chce zacząć tu nowe życie i podjąć pracę na własny rachunek, z dala od ojca, wysoko postawionego działacza partyjnego.

Monika Brodka promuje serial Showmax piosenką Izabeli Trojanowskiej [WIDEO]Zobacz więcej

"Rojst" swoją premierą na Showmax będzie mieć w niedzielę, 19 sierpnia. Serial liczy 5 odcinków, które będą prezentowane w każdą niedzielę. Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek, operatorem zaś - Bartek Kaczmarek.

Czołówka serialu "Rojst" to efekt współpracy reżysera Sebastiana Pańczyka z artystami z Platige Image oraz domem produkcyjnym Dobro. CG Supervisorem projektu ,,Rojst’’ był Marek Gajowski (Platige Image), a funkcję postproducentki pełniła Marta Pohl (Platige Image). Reżyserem czołówki filmu otwierającego każdy odcinek serialu "Rojst’" był Sebastian Pańczyk (Dobro), a zdjęcia wykonała Marta Pruska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×