"Rojst" odcinek 2. Piotr Zarzycki rozpoczyna własne śledztwo! Milicja i prokuratura kłamią? [NOWA PORA EMISJI SERIALU]

Ważna informacja dla wszystkich widzów serialu "Rojst". Platforma Showmax właśnie poinformowała, że zmieniła się pora emisji serialu! Kiedy teraz będziemy mogli oglądać "Rojsta"? Sprawdźcie!

Multimedia

"ROJST" JUŻ ONLINE NA SHOWMAX

Początkowo platforma Showmax planowała, że kolejne odcinki serialu "Rojst" będą ukazywać się w niedziele, ale teraz zmieniono tę decyzję. 2. odcinek "Rosjta" na Showmax trafi już w piątek, 24 sierpnia! Kolejne epizody losów Wanycza i Zarzyckiego również będą swoje premiery mieć co piątek.

W 2. odcinku serialu "Rojst" Piotr (Dawid Ogrodnik) decyduje się rozpocząć swoje własne śledztwo. Domyśla się, że morderstwo prostytutki i działacza partyjnego jest czymś więcej niż tym, co podały do opinii publicznej milicja i prokuratura.

"Rojst". Martwe prostytutki i działacze partyjni, ubecy i przeboje lat 80., czyli serialowa petarda od ShowmaxZobacz więcej

Starając się dowiedzieć jak najwięcej, trafia do najciemniejszych zakamarków miasta. Dociekliwość młodego dziennikarza ściąga problemy również na Wanycza (Andrzej Seweryn), któremu sprawa samobójstwa nastolatków nadal nie daje spokoju. Tym bardziej, że demony przeszłości coraz mocniej dają o sobie znać, a sprawa śmierci Justyny Drewicz (Nel Kaczmarek) jest coraz bardziej podejrzana.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×