"Rojst" odcinek 5. FINAŁ. Ile ofiar pochłonęło bagno systemu? Jaką tajemnicę skrywa las na Grontach? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Piotr Zarzycki jest już bliski rozwiązania zagadki morderstwa przewodniczącego Grochowiaka i młodej prostytutki. Ile ofiar pochłonęło bagno systemu? Jaką tajemnicę skrywa las na Grontach? Sprawdźcie, co nas czeka w finale serialu "Rojst" - jednej z najgłośniejszych premier tej jesieni.

Multimedia

Mimo niebezpieczeństwa i konfrontacji ubeka z ciężarną Teresą, Piotr nadal uparcie dąży do wykrycia prawdziwych sprawców zabójstwa. Podobnie Wanycz - wykorzystując wszelkie kontakty i znajomości z lokalnym półświatkiem, powoli odkrywa wstrząsające fakty, które mogły przyczynić się do samobójstwa Justyny i Karola. Zaczyna też domyślać się, jaki naprawdę był zasłużony dla miasteczka przewodniczący Grochowiak…

Polskie seriale jesień 2018. Co oglądać jesienią w telewizji?Zobacz więcej

Drogi dziennikarzy i innych bohaterów uwikłanych w sprawę morderstwa Grochowiaka i prostytutki finalnie krzyżują się w lesie na Grontach. To mroczne miejsce, skrywa jednak jeszcze jedną tajemnicę. To tutaj, tuż po wojnie, rozegrała się inna tragedia, o której wiedzą niemal wszyscy mieszkańcy miasteczka, choć nikt nie chce o niej pamiętać.

Wanycz, który był świadkiem tego wydarzenia, nie potrafi wymazać go z pamięci i od lat próbuje odpowiedzieć na dręczące go pytanie: co się stało z miłością jego życia? Czy jest jeszcze szansa na naprawienie błędów młodości? Czy można wygrać z systemem zamiatającym wszystko pod dywan i uciszającym głos tych, którzy pragną wyjawić prawdę?

To las na Grontach uzmysławia Piotrowi, że nic nie jest takie, jak mu się początkowo wydawało. Młody dziennikarz na własne oczy przekonuje się, kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto bezwzględnym katem. Komu przyjdzie zapłacić najwyższą cenę za prawdę? Jakie ofiary tym razem pochłonie tytułowy rojst? I czy walka z systemem ma w ogóle sens? Odpowiedzi na te pytania przyniesie piąty, ostatni odcinek serialu kryminalnego Rojst, którego premiera w piątek, 14 września na Showmax.com.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×