"Rok za rokiem". Emma Thompson w nowym brytyjskim serialu. Kiedy premiera w polskiej telewizji?

"Rok za rokiem" to sześcioodcinkowa historia członków przeciętnej rodziny z Manchesteru opowiedziana na przestrzeni piętnastu lat od teraz. W jednej z ról Emma Thompson, której bohaterka - celebrytka, która staje się postacią polityczną - i jej kontrowersyjne opinie, zaczynają dzielić społeczeństwo. Zobacz, gdzie oglądać!

Multimedia

"Rok za rokiem" odcinek 1. w piątek, 19.07.2019 o godz. 21:10 w HBO! - sprawdź program tv

"Rok za rokiem" to serialowa saga o przeciętnej rodzinie, której losy śledzimy przez 15 lat. Jako że społeczeństwo zmienia się szybciej niż kiedykolwiek dotąd, tak samo rodzina Lyonsów z Manchesteru doświadczy wszystkiego, na co mamy nadzieję i czego boimy się w przeżyć w przyszłości. Będą się zakochiwać i odkochiwać, zestarzeją, rozstaną i powrócą do siebie, cały czas patrząc w przyszłość. Fabuła serialu śledzi dzieje Daniela (Russell Tovey), Stephena (Rory Kinnear) i jego żony Celeste (T'Nia Miller), sióstr Rosie (Ruth Madeley) i Edith (Jessica Hynes), babci Muriel (Anne Reid), dzieci i wnuków, a każdy odcinek posuwa akcję o kilka lat do przodu. Widzimy, jak bohaterowie poruszają się w niestabilnym politycznie i ekonomicznie świecie, cały czas napędzanym przez zmiany technologiczne.

Nowy izraelski serial HBO opowie o konflikcie w Strefie Gazy! Kiedy premiera?Zobacz więcej

To serial przede wszystkim o rodzinie. Pokazuje, jak możemy przetrwać w świecie, w którym nic nie jest białe lub czarne. Wszystko to opowiedziane jest w tonie zabawnym, momentami bolesnym i ostrym, ale pokazującym determinację, by przetrwać w świecie niedalekiej przyszłości. Intrygująca produkcja, która z pewną dozą humoru i ciepła ukazuje zmiany dokonujące się we współczesnym społeczeństwie z punktu widzenia jednej rodziny. Przedstawia polityczne i społeczne niepokoje codzienności. W serialu występują Rory Kinnear, Russell Tovey, Jessica Hynes, Ruth Madeley, T’Nia Miller, Anne Reid oraz Emma Thompson w roli celebrytki, która staje się postacią polityczną, a jej kontrowersyjne opinie zaczynają dzielić społeczeństwo.

Nowy kontrowersyjny dokument HBO opowie o samobójstwie nastolatka! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×