roksana węgiel

Roksana Węgiel zbyt wyzwolona dla TVP? Zirytowana wokalistka komentuje doniesienia!

Roksana Węgiel to jedna z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka, która sławę zdobyła dzięki programowi „The Voice Kids”, jakiś czas temu współprowadziła program „You Can Dance – Nowa Generacja”. W nowej edycji show jednak już się nie pojawiła, a wokół tego narodziło się wiele teorii. Artystka się do nich odniosła.

03.02.2023You Can Dance – Nowa Generacja

Roksana Węgiel zdobyła sławę mając 13 lat. Dzisiaj zachwyca urodą i talentem. Zobaczcie, jak się zmieniała!

Roksana Węgiel dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Sukces i sława przyszły, gdy właściwie była jeszcze dzieckiem i musiała odnaleźć się w bezwzględnym świecie show-biznesu. Dzisiaj Roksana Węgiel jest już dorosłą kobietą, a my przyglądamy się temu, jak przez lata zmieniała się artystka. Zobaczcie, jak dorastała Roxie!

12.01.2023The Voice Kids

Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2022. Roksana Węgiel, Krystyna Prońko i Cleo zaśpiewały najpiękniejsze kolędy. Trudno się nie wzruszyć!

Kolędowanie z Polsatem stało się już tradycją! Od 15 lat w Wigilię Bożego Narodzenia w domach naszych widzów rozbrzmiewają najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu gwiazd polskiej estrady. Niepowtarzalny klimat każdego koncertu sprawia, że Święta stają się jeszcze bardziej magiczne i uroczyste. Zobaczcie zdjęcia z Bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie. Trudno się nie wzruszyć podczas koncertu!

24.12.2022Wielkie kolędowanie z Polsatem

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×