Rola u Pazury nie jest dla mnie wyzwaniem!

Alicja Bachleda-Curuś miała zagrać główną rolę w nowej produkcji Cezarego Pazury, Weekend. Nie pomogły nawet wielkie pieniądze.

Multimedia

Niestety ostatnie doniesienia wykazały, że aktorka zamiast roli w polskiej produkcji przyjęła inną ofertę.Jak donosiła prasa, Alicji nie skusiła gigantyczna jak na polskie warunki stawka w wysokości 30 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. A na taką zgodził się Pazura.

Teraz tygodnik Rewia wyjaśnia kulisy decyzji aktorki.

Nie przyjmuję roli, kiedy uważam, że nie stanowi ona dla mnie wyzwania. Postawiłam sobie wysoko poprzeczkę i staram się tego trzymać" - miała stwierdzić Bachleda-Curuś.

Co więcej, Alicja ponoć zażądała tak wysokiej zapłaty, bo liczyła, że Pazura się nie zgodzi. Wydaje się, w takim układzie dla Pazury mógł to być cios. Niestety jego nowe przedsięwzięcie od samego początku zmaga się z kłopotami. Kolorówka donosi nawet, że praca na planie filmu, w którym ostatecznie zagra Małgorzata Socha nie przebiega w najlepszej atmosferze. Ma to jakiś związek z zaangażowaną w prace nad tym filmem, żoną Pazury, Edytą…

Czytaj także: Bachleda-Curuś spełnia się w Hollywood Polka zagra w Modzie na sukces! Jak to Pazura został producentem!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    W sumie sie nie dziwie pani Alicja to piekna i zdolna polka a Czarek - no coz 13 postrunek, zalosny kretyn taki polski carey. Z jego filomgrafii wynika tylko jedno to czlowiek ktory zrobi laske za pieniadze

    13.05.2010 22:21
  • takaprawda (gość)

    no,bo Edyta jest na pewno"bardzo "zdolna i ma perfekcyjne przygotowanie do zawodu:)) -no i dlatego odstaje,to jak ma być niby atmosfera?

    12.05.2010 17:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×