"Rolnicy. Podlasie" sezon 3. Nowi bohaterowie i duże zmiany u uwielbianych przez widzów rolników. Kiedy premiera 3. sezonu?

W marcu wystartuje 3. sezon serialu dokumentalnego telewizji Fokus TV pt. "Rolnicy. Podlasie". Wiadomo, że niektórych bohaterów czekają spore zmiany. Jak potoczą się dalsze losy Gienia i Andrzeja, Emilki, Tomka z Pokaniewa i pozostałych rolników?

Multimedia

"Rolnicy. Podlasie" sezon 3. - premiera w niedzielę, 14 marca, o godzinie 20:00 w telewizji Fokus TV

Najchętniej oglądany serial telewizji FOKUS TV powraca z 3. sezonem już od 14 marca! W nowych odcinkach serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie” bez wątpienia nie zabraknie emocji. Nadal będziemy śledzić losy między innymi Gienia i Andrzeja, Emilki, Tomka z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz, ale pojawią się też zupełnie nowi bohaterowie. W życiu niektórych z głównych postaci serialu zajdą bardzo poważne zmiany. Gospodarzy z Podlasia będziemy obserwować gdy opiekują się nowo narodzonymi zwierzętami, realizują inwestycje, zbierają plony i mierzą się z przeciwnościami pogody.

Serial „ROLNICY. Podlasie” to niekwestionowany hit stacji, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu „ROLNICY. Podlasie” oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4 najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce!

Gienek Onopiuk to najsłynniejszy rolnik w Polsce? Dlaczego bohater programu Fokus TV nie szuka żony?Zobacz więcej

"Rolnicy. Podlasie" sezon 3. odcinek 1. - co się wydarzy?

Dla Jurka z Ciełuszek to bardzo ważny dzień. Dziś zawiezie trzy swoje ogiery na wystawę w Szepietowie. Dla hodowców z Podlasia to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w ciągu roku. Jurkowi w przygotowaniach do transportu, a później w czasie wystawy pomagają Agnieszka i Jarek. W czasie dwudniowej imprezy zwierzęta są poddawane ocenie przez specjalną komisję. Wynik ma olbrzymie znaczenie – zależy od niego czy zwierzę uda się korzystnie sprzedać czy nie. W Szpietowie nie zabraknie też innych bohaterów związanych z hodowlą koni. Gienio z synem zastanawiają się nad kupnem pięknego ogiera do swojego stada, Andrzej próbuje nawet dosiąść rumaka. Na wystawie pojawi się też Bogdan z rodziną, a także doktor Agnieszka, która jako lekarz weterynarii często opiekuję się szlachetnymi i bardzo cennymi zwierzętami.

„ROLNICY. Podlasie” to oryginalny serial dokumentalny telewizji FOKUS TV zrealizowany na zlecenie stacji przez ZPR Media.

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joanna Giemza (gość)

    Ja bardzo lubię Eugeniusza i Andrzeja tego powodu, że po swojemu robią

    10.03.2021 16:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×