"Rolnik szuka żony" 16.11.2014, odcinek 11. Co się wydarzyło? [WIDEO]

Wydaje się, że wszystko jest już jasne. Rolnicy zdecydowali, czy chcą, aby w ich życiu pojawiła się miłość, czy też nie. Przed nami jednak jeszcze jedna odsłona programu!

Multimedia

W 11. odcinku programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy spotkali się po dłuższym czasie rozłąki ze swoimi wybrankami. Okazało się, że nie wszystko może być jak w bajce.

Wspólny dzień we Wrocławiu spędzili Adam i Ania. Dziewczyna nie kryła radości z ponownego spotkania. Para poszła nawet na most zakochanych, gdzie zostawili kłódkę ze swoimi imionami. Podczas kolacji, Adam poinformował jednak, że nie jest pewny, czy ich związek przerodzi się w coś więcej niż miła znajomość.

Grzegorz i Ewa spotkali się w Trójmieście. Dziewczyna zachwyciła swoim wyglądem rolnika, od początku przeczuwała jednak, że Grzesiek chce zachować dystans. Podczas kolacji padły gorzkie słowa.

W Krakowie, gdzie wspólne chwile spędzili Staszek i Grażyna także doszło do trudnej rozmowy. Rolnik stwierdził, że wielka miłość mogła zdarzyć się na Titanicu, a on szuka przyjaźni. Para wyraźnie nie mogła się porozumieć.

Romantyczne chwile w Zakopanem spędzili Paweł i Sylwia. Wydaje się, że oboje są zainteresowani kontynuowaniem znajomości. Czy wystarczy odrobina dobrej woli ze strony Pawła?

<div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script> <div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/video.php?v=1527488984161259" data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/video.php?v=1527488984161259">Post</a> użytkownika <a href="https://www.facebook.com/pawelszukazony">Rolnik szuka żony - Paweł</a>.</div></div>

Zbyszek i Kasia spotkali się w Warszawie. Spędzili miły dzień na mieście, a następnie zjedli wspólnie kolację, podczas której Zbyszek chciał dowiedzieć się, czy jego wybranka jest gotowa wrócić z nim na wieś. Co usłyszał?

<div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script> <div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/video.php?v=844276258945548" data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/video.php?v=844276258945548">Post</a> by <a href="https://www.facebook.com/rolnikszukazony">Rolnik szuka żony TVP</a>.</div></div>

Jak potoczyły się losy tych pięciu par? W kolejnym odcinku wszyscy spotkają się po dwóch miesiącach od nagrania programu. Czy zdarzy się coś zaskakującego? Czy rolnicy tęsknili za swoimi wybrankami?

"ROLNIK SZUKA ŻONY" ODCINEK 12. W NIEDZIELĘ, 23.11.2014 O GODZ. 21:30 W TVP1!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×