"Rolnik szuka żony 2". Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Pokazujemy, jak wygląda posiadłość rolników, z której niebawem się wyprowadzą

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w show TVP, para zakochała się w sobie i dziś wraz ze swoimi dziećmi tworzą zgodną i szczęśliwą rodzinę. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się małżeństwo rolników. Wnętrza ich posiadłości zdecydowanie robią wrażenie!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 2" - Anna i Grzegorz Bardowscy

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wówczas Grzegorzowi - farmerowi pochodzącemu z Uniejowic - udało się poznać nową miłość Annę, z którą później się ożenił. Niedawno zakochani obchodzili 6. rocznicę swojego ślubu. Małżeństwo wydało na świat synka Jana i córeczkę Liwię.

Dzieci Bardowskich to słodziaki! Dumna mama pochwaliła się wyjątkowymi kadramiZobacz więcej

Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Stylowa biała cegła i wielkie małżeńskie łoże w posiadłości rolników

Ulubieńcy widzów 2. edycji "Rolnika" cieszą się w Internecie ogromną popularnością. Na swoich profilach w mediach społecznościowych Bardowscy chętnie dzielą się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na ich Instagramowych kontach możemy zobaczyć, jak urządziło się słynne małżeństwo rolników. Gustowne ściany obudowane białą cegłą i stylowe drewniane meble pęknie ze sobą współgrają. Wrażenie robi też ogromne małżeńskie łoże Bardowskich. Myślicie, że swój nowy dom urządzą w podobnym stylu?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak obecnie mieszka rodzina Bardowskich:

Zobacz galerię

Ania Bardowska opowiedziała o chorobach dzieci. "Dosyć mam już"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×