rolnik szuka żony 2

"Rolnik szuka żony 2". Krystyna Kamińska pokazała swoją żonę Agnieszkę! Są w sobie do szaleństwa zakochane!

Krystyna Kamińska była uczestniczką programu "Rolnik szuka żony 2", gdzie starała się o względy rolnika Roberta. Miłości w programie nie znalazła, ale okazało się, że szczęście czekało na nią zupełnie gdzie indziej. Dzisiaj Krystyna Kamińska jest szczęśliwą żoną kobiety, Agnieszki! Właśnie pokazała swoją ukochaną. Kobiety są w sobie do szaleństwa zakochane!

22.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazała mamę. Fani przecierają oczy ze zdumienia! "Jak siostry"

Anna Bardowska zyskała sporą popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony", w którym poznała swojego ukochanego, rolnika Grzegorza Bardowskiego. Para z powodzeniem podtrzymuje zdobytą sławę, dzieląc się kulisami swojego życia z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie inaczej było w przypadku wakacyjnego wyjazdu, na który pojechała cała rodzina Bardowskich. Zdjęcie z mamą Ani wywołało furorę!

10.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Robert i Agnieszka Filochowscy pokazali dzieci! Jacy oni podobni! Tomasz i Adam to małe kopie swoich rodziców!

Robert i Agnieszka Filochowscy to pierwsze małżeństwo z "Rolnik szuka żony". Para konsekwentnie unika medialnego rozgłosu i niechętnie dzieli się prywatnością w sieci. Jak im się wiedzie? Rodzinna sielanka trwa w najlepsze. Zobaczcie zdjęcia Agnieszki i Roberta Filochowskich z "Rolnik szuka żony" oraz ich synów. Tomasz i Adam są wiernymi kopiami swoich rodziców.

01.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Roksana zachwyciła urodą na weselnej imprezie! Kandydatka Stanisława spotkała tam... Anię Bardowską z 2. edycji "Rolnika"!

"Rolnik szuka żony" to program, który widzowie Telewizji Polskiej momentalnie pokochali. Nagle okazało się, że cała Polska jest ciekawa, jak randkują rolnicy! Nic więc dziwnego, że do tej pory program doczekał się ośmiu edycji, a w przygotowaniu jest kolejna! A tymczasem wróćmy do ostatniej edycji "Rolnika", bowiem doszło do nieoczekiwane spotkania uczestniczek programu!

31.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 2". Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Stylowa biała cegła i wielkie małżeńskie łoże w posiadłości rolników

Anna i Grzegorz Bardowscy byli uczestnikami 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki udziałowi w show TVP, para zakochała się w sobie i dziś wraz ze swoimi dziećmi tworzą zgodną i szczęśliwą rodzinę. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się małżeństwo rolników. Wnętrza ich posiadłości zdecydowanie robią wrażenie!

28.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Robert Filochowski ma sobowtóra? Widzowie nie mogą uwierzyć własnym oczom! Rolnik Krzysztof wygląda jak jego brat!

"Zerowy" odcinek programu "Rolnik szuka żony 9" wywołał niemało kontrowersji. Ich źródłem byli, rzecz jasna, uczestnicy! Fani programu wskazują, że w najnowszej edycji zdaje się być sobowtór uczestnika 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", Roberta Filochowskiego. Pytają: czy rolnik Krzysztof to brat Roberta? Sprawdzamy dla was!

26.04.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×