rolnik szuka żony 2022

Przeczytaj także:

"Rolnik szuka żony". Tak wyglądają gospodarstwa nowych uczestników programu! Jak wypadają na tle rolników z poprzednich edycji?

Program Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony" cieszy się sporą popularnością i doczekał już 9. edycji. Podczas tzw. zerowego odcinka widzowie mieli szansę wraz z prowadzącą zajrzeć do domów i gospodarstw występujących w najnowszej edycji hitu TVP. Zobacz, jak mieszkają bohaterowie programu "Rolnik szuka żony 9" - tak wyglądają domy i gospodarstwa nowych rolników!

06.08.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Klaudia odstraszy potencjalnych kandydatów? Fani programu nie mają wątpliwości

Niedawno poznaliśmy potencjalnych uczestników 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Od emisji "zerowego odcinka" fani programu prześcigają się w domysłach, których rolników ostatecznie zobaczymy w startującym jesienią randkowym show. Początkową faworytką telewidzów była Klaudia. Okazuje się jednak, że cześć fanów zaczęła mieć co do niej poważne wątpliwości.

22.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Opinie widzów po zerowym odcinku programu. Zdania są mocno podzielone! "Brakuje smaczku"

Za nami tzw. zerowy odcinek 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". W sieci wprost zawrzało - zdania wśród internautów są bardzo mocno podzielone. "Punktów zaczepienia" jest sporo - fani produkcji żywo dyskutują o wymaganiach rolników, które dla wielu okazały się dość zaskakujące oraz skojarzeniach z bohaterami poprzednich edycji. O co chodzi i jakie uwagi mają fani do produkcji?

18.04.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9". Katarzyna podpadła widzom już na samym starcie! Przypomina im uczestniczkę poprzedniej edycji. "Zimna i chłodna kobieta"

Za nami "zerowy odcinek" 9. edycji programu "Rolnik Szuka Żony". Mogliśmy w nim poznać sylwetki przyszłych uczestników programu. Zdecydowana większość kandydatów przypadła telewidzom do gustu. Jednak jedna z uczestniczek nie wzbudziła wśród nich zachwytu. Chodzi o Katarzynę, na którą runęła lawina negatywnych komentarzy fanów "Rolnika". W czym kobieta podpadła telewidzom?

17.04.2022Rolnik szuka żony

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×