"Rolnik szuka żony" 3. edycja - który z uczestników otrzyma najwięcej listów? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Telewizja Polska przypomina sylwetki dziesięciorga nowych bohaterów 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Kto z nich dostanie najwięcej listów?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"ROLNIK SZUKA ŻONY". MARTA MANOWSKA ZDRADZA KULISY ŚLUBÓW GRZEGORZA I ROBERTA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"ROLNIK SZUKA ŻONY" 3. EDYCJA. MARTA MANOWSKA CZEKA NA LISTY DO UCZESTNIKÓW! [WIDEO]

Adam, Damian, Katarzyna, Krzysztof, Łukasz, Marek, Monika, Paweł, Szymon i Zbigniew - to oni czekają na listy od osób, które są zainteresowane wspólnym poszukiwaniem miłości. Kto z nich dostanie ich najwięcej i ostatecznie trafi do 3. edycji programu "Rolnik szuka żony"?

- Każdy ma niesamowitą historię. Jeden ma głębię, a inny ogromne poczucie humoru. Wszyscy pragną spotkać kogoś, z kim będą mogli spędzić resztę życia - stwierdza Marta Manowska. Czy prowadząca program już wie, kto jest faworytem widzów i kogo zobaczymy w trzeciej odsłonie "Rolnika"?

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • xcccc (gość)

    Ten program jest super

    18.09.2016 13:16
  • sceptyk (gość)

    Ci wszyscy ludzie wcale nie szukają żony lub męża ,chcą tylko pokazać się w telewizji,zabłysnąć,wypromować się i tyle.Program dla naiwnych. Czyżby byli tacy wredni,że w ich wsi nikt ich nie chce,nigdy w to nie uwierzę.Podróżnik ,wykształcony i żony szuka przez taki program,litości...Swoje lata mam ale takich niedojdów nie spotkałam.

    13.06.2016 19:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×