”Rolnik szuka żony 4”. Kasia i Piotr biorą wkrótce ślub! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Kasia i Piotr z 4. edycji "Rolnik szuka żony" już w świątecznym odcinku programu zapowiadali, że w 2019 roku mają zamiar stanąć na ślubnym kobiercu. Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość? Zaproszeniem od pary pochwalił się już Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

Kasia i Piotr z 4. edycji "Rolnik szuka żony" biorą ślub!

Kasia i Piotr - bohaterowie 4. edycji "Rolnik szuka żony" staną wkrótce na ślubnym kobiercu. Para, która jest ze sobą od ponad roku i wychowuje razem synka Aleksa w 2019 roku sformalizuje swój związek. Szczegóły uroczystości nie są znane, ale w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" wspominali, że będzie to lato 2019 roku.

Ania i Grzegorz Bardowscy ogłosili radosną nowinę!Zobacz więcej

Jak donosi “Rewia” parze zależy, by ślub odbył się w miesiącu z literą “r”. Spekuluje się, że będzie to czerwiec lub sierpień 2019 roku. Zaproszenia zostały już rozesłane do gości. Jednym z nich będzie Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony", który pochwalił się już zdjęciem zaproszenia.

Dla fanów programu TVP to doskonałe informacje. Przypominamy, że w ostatnim tygodniu radosną nowiną podzielili się też Ania i Grzegorz Bardowscy z 2. edycji "Rolnik szuka żony". Para oczekuje narodzin drugiego dziecka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Ślub Kasi i Piotra wiec po co zdj z Dorotka i Grzegorzem jak wiadomo dawno sie juz rozstali

    11.05.2019 19:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×