"Rolnik szuka żony 5". Agata Rusak i Łukasz Sędrowski naprawdę się rozstali? Uczestniczka programu TVP zaczyna nowy etap w życiu?

Agata Rusak i Łukasz Sędrowski naprawdę się rozstali? Wokół relacji uczestników show TVP narasta w ostatnim czasie mnóstwo plotek i niedomówień. Sami zainteresowani nie potwierdzili oficjalnie, czy wciąż są parą, ale narzeczona rolnika opublikowała niedawno w mediach społecznościowych wymowny wpis. Czego dotyczy?

Multimedia

Źle się dzieje w związku Agaty Rusak i Łukasza Sędrowskiego z 5. edycji "Rolnik szuka żony"? Od jakiegoś czasu w mediach krążą niepokojące informacje na temat ich związku. Wszystko zaczęło się w momencie, w którym z profilu Agaty w mediach społecznościowych zniknęły wszystkie zdjęcia, w tym te z Łukaszem. Fani programu informowali również, że Agata poszukiwała pokoju do wynajęcia w okolicach Garwolina, czyli w swojej rodzinnej miejscowości.

Grzegorz i Dorota rozstali się! Co ich poróżniło?Zobacz więcej

Plotki dotyczące rozstania pary z "Rolnik szuka żony" odżyły ponownie, kiedy Agata udostępniła fotografię papieża Jana Pałwa II z wymownym cytatem.

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń...

Czy to właśnie w ten sposób uczestniczka show TVP potwierdziła informacje o rozstaniu z Łukaszem?

Zobacz galerię

Marta Manowska o hejcie na Agatę i Łukasza

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×