"Rolnik szuka żony 5". Agata Rusak i Łukasz Sędrowski nie są już razem? Zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia!

Trwają nagrania 6. edycji "Rolnik szuka żony", ale pojawiają się niepokojące informacje na temat związku, który narodził się na planie 5. sezonu. Czy Agata Rusak i Łukasz Sędrowski nie są już razem?

Multimedia

Agata Rusak i Łukasz Sędrowski to para, która poznała się na planie 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Między nimi narodziła się wyjątkowa nić porozumienia. Doszło nawet do romantycznych zaręczyn na łódce, a w sieci pojawiały się plotki na temat ciąży Agaty. Teraz dochodzą do nas niepokojące informacje na temat ich związku.

Agata zabrała głos w sprawie ciąży! Potwierdziła medialne doniesienia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po zakończeniu programu wszystko wskazywało na to, że Agata i Łukasz naprawdę odnaleźli w sobie pokrewne dusze i ślub to tylko kwestia czasu. Fani pary zauważyli jednak, że z profilu Agaty w mediach społecznościowych zniknęły wszystkie zdjęcia, w tym te, na których pozowała z Łukaszem. Jedyne, które pozostało przedstawia legitymację zasłużonego honorowego dawcy krwi. Na dodatek, mówi się, ze Agata niedawno poszukiwała pokoju do wynajęcia w okolicach Garwolina, a więc swojej rodzinnej miejscowości.

Z kolei u Łukasza wszystkie zdjęcia są na miejscu, ale ostatnia wspólna fotografia pary została opublikowana 13 stycznia. Najświeższym zdjęciem Łukasz informuje natomiast, że zrzucił 12 kg i zamierza schudnąć jeszcze bardziej. Czy zaczął dbać o linię w ramach przygotowań do ślubu, czy może robi to, aby spodobać się nowej potencjalnej partnerce?

Łukasz i Agata komentują medialny szum i zachowanie Pauliny! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marta Manowska o hejcie na Agatę i Łukasza

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×