"Rolnik szuka żony 5". Agata Rusak wróciła do Łukasza Sędrowskiego? Jedno zdjęcie wywołało lawinę spekulacji!

Związek Agaty Rusak i Łukasza Sędrowskiego z 5. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudzał wiele emocji. Para była już zaręczona, ale ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Jedno z najnowszych zdjęć na profilu rolnika w mediach społecznościowych wywiało lawinę spekulacji. Fani podejrzewają, że para wróciła do siebie. Jaka jest jednak prawda?

Multimedia

Miłość Agaty Rusak i Łukasza Sędrowskiego narodziła się na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony". W jednym z ostatnich odcinków widzowie byli nawet świadkami romantycznych zaręczyn pary. Wszystko wskazywało na to, że Łukasz i Agata dołączą wkrótce do pozostałych par, które zdecydowały się po programie na ślub. Niestety wiosną br. w mediach gruchnęła wiadomość o rozstaniu pary.

Agata Rusak zmieniła fryzurę! Odzyskała nadzieję po rozstaniu z Łukaszem?Zobacz więcej

Mimo, że każde z nich poszło w swoją stronę, w mediach co rusz pojawiają się kolejne doniesienia na temat łączących ich relacji. Ostatnio na profilu rolnika w mediach społecznościowych pojawiło się jego zdjęcie z tajemniczą kobietą, której fryzura przypomina włosy Agaty Rusak. Fotografia wywołała lawinę spekulacji, a fani zaczęli dopytywać w komentarzach, czy para rzeczywiście do siebie wróciła.

Wątpliwości internautów szybko rozwiała Agata, która napisała, że "mylą się" te osoby, które myślą, że wróciła do Łukasza Sędrowskiego.

Gotowa na nowe wyzwania, na radość, śmiech, szczęście i łzy z niego płynące, bo najważniejsze to wybaczyć sobie i żyć by niczego nie żałować. 😉🙃🙂☺️ Zakochać się - życzę wszystkim a Ci co już kochają to niech nigdy nie przestają - podpisała jedno ze zdjęć Agata Rusak.

Czy to oznacza, że niedoszła rolniczka znalazła szczęście u boku innego mężczyzny?

Zobacz galerię

Marta Manowska o hejcie na Agatę i Łukasza

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×