"Rolnik szuka żony 5". Dorota i Grzegorz byli ulubieńcami telewidzów, ale ich związek się rozpadł. Jak dziś wygląda piękna blondynka?

"Rolnik szuka żony" to prawdziwy telewizyjny hit. Szybko okazało się, że Polacy są ciekawi sercowych rozterek rolników i rolniczek, chcących znaleźć tą jedyną bądź tego jedynego. W 5. edycji randkowego show TVP poznaliśmy Dorotę i Grzegorza, którzy stali się ulubieńcami widzów. Ich związek niestety nie przetrwał. Jak dzisiaj wygląda i czym zajmuje się piękna blondynka? Sprawdźcie.

Multimedia

Dorota i Grzegorz z "Rolnik szuka żony 5" byli kochani przez widzów, ale ich związek nie przetrwał. Jak dzisiaj wygląda piękna blondynka?

"Rolnik szuka żony" to prawdziwy telewizyjny fenomen. Program z edycji na edycję notuje coraz lepsze wyniki oglądalności, a miliony widzów zasiada w niedzielne wieczory przed telewizorami, aby zobaczyć miłosne perypetie rolników oraz rolniczek.

W 2018 roku Telewizja Polska wyemitowała 5. edycję "Rolnik szuka żony". Jednym z rolników, który szukał miłości w programie był - wówczas 30-letni - Grzegorz. W jego opisie mogliśmy przeczytać:

Ma 178 cm wzrostu i jest kawalerem z województwa podlaskiego. Ukończył Politechnikę Białostocką w kierunku mechanika i budowa maszyn. W swoim gospodarstwie hoduje krowy mleczne, kukurydzę i trawy. W wolnych chwilach Grzegorz ćwiczy na siłowni i naprawia maszyny. Czyta też książki i chodzi do kina. Szuka kobiety, z którą mógłby stworzyć związek oparty na szczerości i wzajemnym zaufaniu.

Przegrała walkę o serce rolnika Sławomira i przeszła kompletną metamorfozę. Tak wygląda dziś Marta! Zobacz więcej

Grzegorz na swoje gospodarstwo zaprosił Martynę, Monikę i Dorotę. Chociaż początkowo widzom wydawało się, że mężczyzna doskonale dogaduje się z Martyną i pasuje do niej wizualnie, to jednak Grzegorz postanowił wybrać Dorotę, która wówczas miała 22 lata. Widać było, że się sobie podobają, do tego stopnia, że podczas jednej z randek doszło do czułych pocałunków! Chociaż nie wszystkim widzom się to podobało, to większość oglądających zaczęła im kibicować. Dorota i Grzegorz cieszyli się sobą i jeszcze przed zakończeniem programu zaczęły pojawiać się plotki, że Dorota... jest w ciąży z Grzegorzem. Jeszcze podczas świątecznego odcinka "Rolnika" wyglądali na zakochanych.

Niestety, w lutym 2019 roku widzowie "Rolnika" przeżyli szok. To właśnie wtedy Grzegorz pojawił się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie wyznał, iż jego relacja z Dorotą to już przeszłość! Widzowie nie mogli uwierzyć, że ich ulubieńcy się rozstali! Oficjalną przyczyną rozstania była odległość. Grzegorz powiedział:

Odległość nie była jednak jedynym problemem. Ja mówiłem nawet w wizytówce, że dziewczyny muszą być świadome, że czeka je przeprowadzka do mnie. Powiedziałem o tym szczerze, bo chciałem, żeby one o tym wiedziały.

Paulina Rykała starała się o względy Łukasza Sędrowskiego w show TVP. Dzisiaj odmieniona zachwyca w sieci! Co za figura!Zobacz więcej

Do rozstania lakonicznie odniosła się również Marta Manowska, która w rozmowie z Plotkiem powiedziała:

Ciężko jest to komentować, bo tak naprawdę trzeba by znać uczucia Grzesia i Doroty. Ja bardziej znam jego uczucia, z racji tego, że więcej rozmawialiśmy w programie.

Dorota dzisiaj ma 26 lat, a do "Rolnika" zgłosiła się ponieważ poszukiwała mężczyzny wyrozumiałego, wspierającego, pracowitego i kochającego. Jak wówczas mogliśmy przeczytać w jej opisie: w oczekiwaniu na tego jedynego wymarzonego Dorota pracuje na położonym na Podkarpaciu gospodarstwie swoich rodziców i piecze świetne ciasta.

Dzisiaj Dorota Lassak nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych, jednak można tam zobaczyć jej status związku. Wciąż jest singielką i czeka na tego jednego, jedynego. Poniżej znajdziecie także jej zdjęcia z 2019 roku.

Żałujecie, że Dorocie i Grzegorzowi nie wyszło?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Karol (gość)

  Odwalcie się od Morawieckiego gdyby rządził Tusk to byłby dramat

  18.04.2022 13:37
 • kgg (gość)

  Morawiec durniu jak można w czasie. Zimy gdzie najwięcej zakażeń znosić maseczki ze sklepów spożywczych puknij się w łeb i to cofnij Maseczki w sklepie powinny być obowiązkiem ! I już nie pokazujcie w telewizji tego kretyna Niedzielskiegoo

  03.04.2022 22:12
 • Cora Gayhart (gość)

  Tworzę uczciwe wynagrodzenie z domu 1900 dolarów tygodniowo, to jest cudowne, mniej niż rok temu byłem bezrobotny w okropnej gospodarce. Przekazuję Boga na co dzień. Kiedyś byłem obdarzony tymi wskazówkami i obecnie moim obowiązkiem jest spłacać je dalej i dzielić się nimi ze wszystkimi,

  Oto, od czego zacząłem…....................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  03.04.2022 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×