"Rolnik szuka żony 5". Grzegorz i Dorota wezmą ślub? Rolnik będzie żałował swojej decyzji? [ZDJĘCIA]

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" zdecydował, że chce bliżej poznawać Dorotę. Urocza blondynka nie ukrywała jak bardzo cieszy się z jego wyboru. Widzowie mają jednak inne zdanie.

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Grzegorz musiał dokonać wyboru między Moniką, Dorotą i Martyną. Wszystkie trzy panie wyrażały zainteresowanie rolnikiem i wskazywały, że chętnie zostałyby u niego dłużej. - Nasza randka był magiczna - wskazała Dorota podczas rozmowy z Martą Manowską. - Niespodziewane było to, że jednak może zacząć zależeć coś więcej w tak krótkim czasie - wyznała natomiast Monika.

Pocałunek Doroty i Grzegorza skrytykowany przez Internautów! Dlaczego? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Konieczne jednak było to, by Grzegorz zdecydował się tylko na jedną z pań. W końcu przyznał, że najbardziej zaiskrzyło między nim a Dorotą. - Trochę smutno, ale takie jest życie... - powiedziała Martyna ze łzami w oczach. To właśnie jej widzom jest najbardziej szkoda.

Martyna zdecydowanie najfajniejsza i przesympatyczna dziewczyna. Dorota to kawal cwaniary i ten jej usmieszek, Szkoda Martyny, ale dzieki temu programowi, szybko znadzie faceta ktory ja pokocha bo naprawde dziewczyna zasługuje na prawdziwa miłość.

Jestem zawiedziona wyborem Grzegorza. Najlepsza dla niego była Martyna. Typowy facet, nie wybrał głową.

Szkoda, że nie Martyna. Bardzo pasowała. Piękna dusza i uroda. Sielska, dobra, romantyczna dziewczyna. Proszę pamiętać, że te co chętnie przed kamerami całują będą też chętne do całowania innych. Martyna to szlachetne złoto, a nie plastikowa lalka.

Wybral Dorotę bo zaiskrzylo? Po prostu podala mu sie na tacy a on ulegl. A Martyna byla bardziej powsciagliwa ale to nie znaczy ze tez by nie chciala takiej bliskosci. Zdecydowanie lepszy bylby wybor Martyny

Czy Grzegorz i Dorota będą kolejną parą z "Rolnika", którą połączy węzeł małżeński? A może widzowie mają rację i rolnik powinien wybrać Martynę?

Marek wybrał najgorzej? Odrzucił dwie zainteresowane nim kobiety! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sławek (gość)

    Trzymam z żoną cały czas za nich chciuki. Świetna para.A ten błysk w oku Doroty sam mówi za siebie. Grzegorz nie poddawaj się. Walcz i życzę Wam wszystkiego najlepszego.

    19.11.2018 13:03
  • paula (gość)

    super że wybrał Dorotę, najlepszy wybór. mocno im kibicuje

    19.11.2018 12:06
  • Aga (gość)

    Dorotka i Grzesiu najlepsi!

    18.11.2018 23:12
  • iwona (gość)

    życzę powodzenia Dorotce i Grzesiowi

    15.11.2018 14:51
  • kasiakasia (gość)

    A mi się podobała Monika-skromna,śliczna i nieśmiała,czyste niewinne spojrzenie.Ale może Grzegorz potrzebuje trochę żywszej.Głupio się myśli,że ktoś powinien pobrać się po tym programie.Przecież to decyzja na całe życie,nawet jak gdzieś pojawi się uczucie ,to może to być niekiedy za mało.Nikt nie będzie z kimś na całe życie, bo wybrał kogoś w programie,a wie to jeszcze nie to.Nie wiem, po co pani Ola została w programie, skoro jej całe ciało reaguje na Marka negatywnie.Ciekawe jak te umowy uczestników wyglądają-ile dni przebywają w domu rolników,kiedy mogą zrezygnować czy nie ma kar umownych.Kasia u Krzysia zachowała się bardzo uczciwie-Krzyś się pytał czy nie chce poczekać do piątku...

    15.11.2018 09:42
  • Bellafun@,wp.pl (gość)

    Witam ja rowniez kibicuje Grzesiowi i Dorotce. Sa mili i do siebie pasuja. Ona tez przebojowa, a on bardziej spolegliwy. Co z tego, ze mialby o czym z Martyna rozmawiac, jezeli nie bylo miedzy nim a nia chemii...

    14.11.2018 23:16
  • No tak (gość)

    Szkoda Moniki , najładniejsza , ułozona ale wybór nalezal do Grzegorza.Dobrze , ze nie wybrał Martyny , taka niezbyt wyjsciowa dziewczyna .

    14.11.2018 09:55
  • Paula (gość)

    Ja im kibicuje. Trzymam za was kciuki 👍👍👍

    14.11.2018 02:03
  • anna (gość)

    A ja życze im szczęścia , oby się udało.

    13.11.2018 21:29
  • do "nowa" (gość)

    Co z tego że może ruda. Rude podobają się facetom, bo są temperamentne. A poza tym przynajmniej nie musi farbować włosów, bo rudy kolor nie siwieje.

    13.11.2018 17:24
  • tabu (gość)

    Grzegorz to bardzo opanowany i wrażliwy człowiek. Pewnie chce już ułożyć sobie życie, ale czy Mu się to uda z wybranką nie wiadomo. A przynajmniej my widzowie nie wiemy, bo to temat tabu.

    13.11.2018 17:09
  • nowa (gość)

    ta martyna jest strasnie ruda

    13.11.2018 16:34
  • margo (gość)

    Grzegorz na randce z Dorotą pierwszy wzniósł toast za miłość. Pozwolił sobie na to bo wiedział, że wybierze Dorotę. Martyna na randce chciała żeby ją przytulił ale tego nie zrobił, nie chciał dawać jej złudnych nadziei. Więc nie piszcie, że Grzegorz myśli tylko jedną częścią ciała bo tak nie jest! Grzegorz to bardzo wrażliwy człowiek, miał łzy w oczach kiedy dokonywał wyboru. Życzę im szczęścia jeśli są razem.

    13.11.2018 15:33
  • aga (gość)

    Grzesiu brawo uszanuj to

    13.11.2018 14:40
  • Dana (gość)

    Dorota pasuje do Grzegorza .Jest z gospodarstwa,zna realia życia i pracy na wsi.Te dwie miastowe dziewczyny ,nie wiem ,czy odnalazłby się na wsi,przy pracy w oborze ,czy polu.Grz egorz to mądry facet i wie co robi.Robert i Kasia tak się pobrali i to się sprawdziło.Zycze im szczęścia

    13.11.2018 12:53
  • do Adama od mila (gość)

    Nie mogło tak być jak piszesz, choć to byłoby dobre rozwiązanie. Ale w telewizji nie byłby taki szoł. A im o to chodzi.

    13.11.2018 10:51
  • do klary mila (gość)

    I co ona będzie z tego miała ? jeżeli jest tak jak piszesz, to dziewczyna świnia. Zablokowała inne dziewczyny i skrzywdził Grzegorza. Ale jeżeli On taki durny, to może nie szkoda. Niech by od razu kierowa się czym innym.

    13.11.2018 10:49
  • klara (gość)

    Nie wezmą żadnego ślubu bo już dawno nie są ze sobą. Chodziło o wygranie programu i to się Dorocie udało.

    13.11.2018 09:53
  • Adam (gość)

    żeby zaoszczędzić dziewczynom stresu i łez przy ostatecznym wyborze może lepszym rozwiązaniem byłoby, żeby 3 dziewczyny wracały do swoich domów żyły w niepewności i czekały na list od Grzegorza w którym to by powiadamiał o tym że wybrał albo , że podziękował za udział w programie .

    13.11.2018 09:27
  • wóz (gość)

    Dorotka to taka trzpiotka, jak dla mnie. Uśmiech ma ładny ale pod publikę wydaje mi się. i nieszczery. To kręcenie głową na lewo i prawo. A co będzie dalej ??? Szkoda chłopaka gdyby ulokował uczucia i został na lodzie.

    13.11.2018 09:21
NowszeStarsze