"Rolnik szuka żony 5". Jan i Małgorzata nie są już razem? Rolnik widywany jest z inną kobietą! [ZDJĘCIA]

Wydawało się, że Jan i Małgorzata to jedna z tych par 5. edycji "Rolnik szuka żony", która ma spore szanse na szczęśliwą przyszłość. Okazuje się jednak, że nie jest to takie pewne. Czy rolnik znalazł sobie inną kobietę?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Jan zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony" w poszukiwaniu kobiety posiadającej zarówno wygląd (najlepiej w postaci platynowych włosów), jak i charakter, ale najważniejszy dla niego jest "błysk w oku". Okazało się, że taki właśnie błysk dostrzegł w oku Małgorzaty, która od początku nie ukrywała, że chciałaby bliżej poznać Jana.

TVP promuje molestowanie seksualne? Jest oświadczenie w związku z zachowaniem Jana! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oprócz Małgosi, do gospodarstwa Jana przyjechały Maria i Elżbieta. Każda z nich czuła jednak, że tak naprawdę rolnik zainteresowany jest tylko jedną z trzech kandydatek na jego żonę. Była to oczywiście Małgorzata. - Poczułem, że ta kobieta jest mi bliska. Jakby wyłoniła się z moich sennych marzeń. (...) Nie wypuszczę tej rybki z rąk, bo to taka moja złota rybka - mówił jeszcze niedawno.

Pojawiają się jednak plotki wskazujące na to, że Jan nie jest już w związku z Małgosią. Ona nie jest widywana w miejscu, gdzie mieszka rolnik, a on widziany był z inną kobietą. Oczywiście, nie ma pewności, że z kobietą tą łączy go coś więcej niż zwykła znajomość. Jak jest naprawdę? Przekonamy się podczas odcinka świątecznego, w którym rolnicy opowiedzą, jak potoczyło się ich życie po programie.

Krzyszof doprowadzi Ewelinę do łez?! Co wydarzy się na randkach rolników? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

JAN - "ROLNIK SZUKA ŻONY"

Jest rozwodnikiem z burzliwą przeszłością. Ma 58 lat i 180 cm wzrostu. Jest człowiekiem pracowitym i mimo wieku ciągle myśli o rozwoju. Jak sam mówi, lubi handlować i dobrze mu to wychodzi. Miłośnik koni i dalekich podróży. W swoim gospodarstwie ma owce, konie i staw rybny. Jego wielkie marzenie to zamieszkać w Australii lub otworzyć pensjonat w górach. Jest ojcem trójki dorosłych dzieci i szczęśliwym dziadkiem pięciorga wnucząt. Doświadczenia przeszłości sprawiły, że Jan nie toleruje u kobiet żadnych nałogów, a nade wszystko ceni sobie lojalność i szczerość w związku.

MAŁGORZATA - "ROLNIK SZUKA ŻONY"

Ślązaczka. Całe życie była księgową i agentem ubezpieczeniowym. Przynajmniej do momentu, w którym zdecydowała się rzucić to wszystko i zawodowo zająć się swoją pasją: wytwarzaniem narzut, koców, pledów, toreb, szali i czapek. Oprócz szydełkowania i robienia na drutach, Małgorzata czynnie uprawia też trekking, jogging, nieobca jest też jej praca w ogrodzie i dobra literatura. Od 2014 roku jest osobą samotną, i ma nadzieję, że w programie znajdzie kogoś szczerego, zaradnego, ciekawego świata i otwartego na uczucie.

Komentarze

Skomentuj
  • babcia (gość)

    jan to stary cwaniak

    07.12.2018 21:01
  • Ona (gość)

    Plotki niosą, że ta kobieta ma wielkie dlugi .Jan sam powiedział ?ze chodziło o SIANO

    03.12.2018 20:37
  • Ja (gość)

    Moim zdaniem Marek oprócz tego ze nie potrafi sie ogolić ma bardzo duży problem natury psychicznej. Jan z kolei nie dość że typowy erotoman to przy okazji kawał chama. Ma niczym nie zmącone przekonanie ze jej pępkiem świata i nie dostrzega że obok niego sa inni ludzie o tym ze może ich skrzywdzić zupełnie nie myśli. Choc swoja droga Malgonia tez moglaby patrzeć bardziej realnie. Podobają mi się natomiast Dorota i Grzes . Myślę że on swoim uśmiechem może wygrać wszystko.

    02.12.2018 23:35
  • Tekla (gość)

    Małgonia to bida...a Marysia ma ekstra auto....to Jana kusi a od małgoni już seksu użył to ile można....

    02.12.2018 23:05
  • Sam (gość)

    Mysle ze Marek to tym introwertyka, poza tym jego zachowanie ma przyczyne w niesmialosci I braku obycia z kobieta. Ola tragedian babsztyl. Brzydka I falszywa. Dzesika to jakis monster- Boze jak ktos z takim ryjem moze sie pchac do telewizji.. konkurentka Agaty z wystajaca szczeka tez tragedia. Falszywiec. Tak w ogole to prawie kazda uczestniczka tragicznie krzywe zeby. Dorothy, Ola, ta Cala Dzesika.. reszta tez ale ich onion nie pamietam

    02.12.2018 22:24
  • Hmm (gość)

    MAREK TO CHORY CZŁOWIEK WIECZNIE NAPUSZONY JAKBY MU RODZINĘ WYBILI !ZERO UŚMIECHU,NADĘTY JAK DYNIA,WIECZNIE COŚ MU NIE PASUJE MASAKRA,OGÓLNIE PROGRAM DO DUPY!

    02.12.2018 22:14
  • Riri (gość)

    Małgonia naiwna kobieta facet "zrobił" co chciał i do widzenia ma co chciała ....

    02.12.2018 22:12
  • beata (gość)

    omg nie mogę się nadziwić naiwności "Małgoni" "Kobieta zakochana to kobieta stracona "

    To facet powinien się zakochać , a widać ,że stary dziadziuś " lubi " wszystkie panie w jednym celu - bliskości fizycznej.

    29.11.2018 11:14
  • Moni ............. (gość)

    Jani i malgonia jak dlamnie do siebie pasowali .

    27.11.2018 21:32
  • Kobra (gość)

    Marek jest nawiedzony.

    27.11.2018 21:19
  • Ona (gość)

    Drodzy czytelnicy, pan Jan z Brzezin nie jest z Malgonią. Już w sierpniu odpowiadał wszystkim , że nie wybrał żadnej kobiety bo mi nie odpowiadały. Kretacz i babiarz.Od dawna fałszuje się z inną duzo młodsza kobiecą. Sąsiedzi twierdzą, że Janek nie szukał żony tylko rozgłosu. W okolicy tego erotumana wszyscy znają.

    27.11.2018 20:55
  • Iga (gość)

    Marek zero inteligencji...Prostak totalny....Krzysztof też sam nie wie czego chce...!!!!! Reszta uczestników super... czas pokarze...

    27.11.2018 14:55
  • Skubi (gość)

    Ani jan ani.marek nie nadają się na malzenstwo

    27.11.2018 13:05
  • Beti (gość)

    Dla mnie najmniej dobraną parą jest Ola i Marek oboje są zamknięci w sobie .Ola jest kobietą wyniosłą ,niezdecydowana sprawia wrażenie takiej chłodnej kobiety .Marek ma swoje zasady i nie bardzo chce isc na kompromis . Oni rozmawiając ze sobą nie patrzą na siebie ,a szczególnie Ola patrzy gdzieś na boki w sufit .Wstydzą się siebie, mają ogromną barierę.Poprostu tam nie iskrzy .Wydaje mi się że dla takiego faceta jak Marek najlepiej pasowałaby kobieta o bardzo ciepłym kobiecym usposobieniu ,uśmiechnięta ,wesoła,przede wszystkim czuła która nie wstydziłaby się okazywać swoich uczuć w gestach słowach.Myślę ze dla takiej kobiety Marek byłby wstanie zrezygnować ze częsci swoich sztywnych zasad . Ola niestety ale jest wymagająca a sama nic nie daje od siebie . Jest mało kobieca .Najlepszą dla mnie parą jest Grześ i Dorota.

    27.11.2018 12:23
  • Ula (gość)

    Jan to nosa ma czerwonego jak by nim ryj w smoczek jamie wredny jest Marek brudas cwel bioły świnia

    26.11.2018 21:59
  • Ka (gość)

    Ten marek to brudas nie umie zdania powiedzieć s jak wsiadał na konia7 to7 spadł tylko powtarza trzymaj ręce prosto to eiec8 chyba swego konia tak trzymać i co ręka dojeżdża dla niego to będzie najlepsza panienka własna ręka

    26.11.2018 21:56
  • Ka (gość)

    Ten marek to brudas nie umie zdania powiedzieć s jak wsiadał na konia7 to7 spadł tylko powtarza trzymaj ręce prosto to eiec8 chyba swego konia tak trzymać i co ręka dojeżdża dla niego to będzie najlepsza panienka własna ręka

    26.11.2018 21:55
  • Widz (gość)

    Na ostatnim spacerze Jan i Małgorzata wyglądali jak ojciec z córką.

    26.11.2018 18:39
  • Coco jambo (gość)

    Ola to też cwaniarà,uroda przeciętna Nie wiem czemu się zgłaszała do programu Jej się marzą podróże wiadomo na wsi ciéżko zostawić zwierzęta i sobie pojechać Ciekawe co Marek powiedziałby na propozycje sexu Ze strony Oli M moim CV pisze w jakie dni jest ruchanie 😄

    26.11.2018 18:22
  • Ja (gość)

    I bardzo dobrze ta baba wcale nie pasowała do niego wiejska uroda taki babochłop brrrrrrrrr