"Rolnik szuka żony 5". Jan Widuliński w nowym programie "Sanatorium miłości"? Rolnik nie rezygnuje z poszukiwań miłości w telewizji! [ZDJĘCIA]

Dla Jana Widulińskiego poszukiwania miłości w "Rolnik szuka żony" zakończyły się fiaskiem. Uczestnik programu TVP, po głośnym rozstaniu z Małgorzatą w finałowym odcinku, został zupełnie sam. Według plotek odwróciły się od niego nawet dzieci. Jan nie rezygnuje jednak z poszukiwań miłości w telewizji i ma ochotę wystąpić w nowym programie Marty Manowskiej pt. "Sanatorium miłości".

Multimedia

Odcinek finałowy 5. edycji "Rolnik szuka żony" odbił się szerokim echem w mediach, nie tylko za sprawą kłótni Pauliny i Łukasza. Swoje pięć groszy dołożył również Jan, który wprawił wszystkich w osłupienie przyznając, że od początku programu jego faworytką była Maria! Przysłuchująca się wszystkiemu jego dotychczasowa partnerka - Małgorzata była w prawdziwym szoku.

Kłótnia Pauliny i Łukasza przejdzie do historii programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po programie para definitywnie się rozstała, a jak donosi teraz Rewia, rolnik został na święta zupełnie sam, bo odwróciły się od niego nawet dzieci. Jan Widuliński jednak się nie załamuje i snuje odważne plany na przyszłość. Wygląda na to, że poszukiwania miłości w telewizji spodobały mu się na tyle, że chętnie wystąpiłby w nowym programie Marty Manowskiej pt. "Sanatorium miłości".

Pocieszam się, że panie znają już nie tylko moje zalety, ale i wady, więc może odezwie się do mnie ta, z którą ułożę sobie życie. Wciąż dostaję listy. Albo zamknę się w Sanatorium miłości. Ten nowy program, który od stycznia poprowadzi Marta Manowska, wydaje mi się całkiem ciekawy! - przyznał rolnik.

Przypominamy, że nowe reality show ma "pokazać jesień życia w barwny i ciepły sposób, podkreślając wartość oraz godność człowieka bez względu na jego wiek". Uczestnikami "Sanatorium miłości" będą osoby, które skończyły 60 lat. Premiera zaplanowana jest na styczeń 2019 r. W sumie TVP wyemituje 10 odcinków, które pokazywane będą w tym samym paśmie co "Rolnik szuka żony", a więc w niedziele ok. godz. 21.

Zobacz galerię

Marta Manowska o uczestnikach 5. edycji

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • helenn2 (gość)

    Daj sobie chlopie spokoj,wez sie lepiej do roboty.

    27.12.2018 19:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×