"Rolnik szuka żony 5". Łukasz oświadczył się Agacie w gondoli! Było romantycznie? [ZDJĘCIA]

Pierwsze oświadczyny w czasie trwania programu "Rolnik szuka żony"! Podczas randki w warszawskich łazienkach Łukasz oświadczył się Agacie! Jaka była jej reakcja?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Oświadczyny w "Rolnik szuka żony"! Na ten poważny krok zdecydował się Łukasz, który nie ma wątpliwości, że chce spędzić resztę życia z Agatą. Jak wyglądała ta romantyczna chwila?

Oświadczyny, gorzkie słowa i ostateczne rozstania! Sprawdź, jak przebiegły randki! [CO SIĘ WYDARZYŁO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Łukasz zabrał Agatę na randkę do warszawskiego parku w Łazienkach. Już na samym początku Agata przyznała, że tęskni za gospodarstwem Łukasza. Następnie para udała się na tor gokartowy pod Stadion PGE Narodowy, a później na rejs gondolą. Wtedy Łukasz wręczył Agacie bukiet kwiatów i wyznał: - Cieszę się, że cię poznałem. Chciałbym spędzić z tobą resztę życia. Następnie uklęknął i oświadczył się Agacie! - Czy chcesz ze mną spędzić resztę życia? - zapytał, po czym oboje wyznali sobie miłość. - Zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa - zapewnił rolnik.

Podczas kolacji Agata nie mogła przestać wpatrywać się w pierścionek zaręczynowy na swoim serdecznym palcu. Okazało się, że pasuje idealnie. Para zaczęła snuć plany na przyszłość i wzniosła toast za swoją rodzinę. - Pij więcej, bo będziesz musiała się jeszcze narobić przy tworzeniu tej rodziny - zażartował Łukasz. Później Agata potwierdziła, że od teraz należy już do Łukasza.

Jan i Małgorzata nie są już razem? Rolnik widywany jest z inną kobietą! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

ŁUKASZ - "ROLNIK SZUKA ŻONY"

Ma 35 lat i prawie 190 cm wzrostu. Jest rodowitym mazurem, dumnym rolnikiem z dziada pradziada i wspaniałym ojcem dwójki dzieci. Łukasz spełnia się w swojej pracy (hoduje bydło) i nie wyobraża sobie, że kiedykolwiek mógłby ją zostawić. Jest też bardzo wrażliwy na piękno natury, co zresztą nie przeszkadza mu być również miłośnikiem motoryzacji i nowinek technologicznych. W poszukiwaniu życiowej partnerki kieruje się przede wszystkim charakterem, bo – jak sam twierdzi – wyglądem już się kierował i źle na tym wyszedł. Nie akceptuje żadnych nałogów (może poza paleniem). Od kobiety swojego życia oczekuje lojalności, miłości do siebie i dzieci oraz zrozumienia dla jego pracy. W zamian oferuje stałość w uczuciach, szczere rozmowy, lojalność i prawdziwą miłość.

AGATA - "ROLNIK SZUKA ŻONY"

Urodziła się pod koniec lat 80 na pięknym Mazowszu. Dumna absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Miłośniczka znakomitej literatury, świetnych filmów, dobrej poezji, puzzli, cukiernictwa, kolarstwa spacerowego, pływania i spacerów. Do programu zgłosiła się, aby znaleźć mężczyznę z iskrą, takiego, który będzie się dla niej i o nią starał i kochał ją "choćby nie wiem co".

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • aniuta (gość)

  to wszystko jakies sztuczne i nieszczere. ona nie wypiła wina ani łyczka. moze to prawda o tej ciazy? niesympatyczna para

  26.11.2018 18:30
 • Ina (gość)

  Bardzo fajna para... GRATULACJE...!!!

  26.11.2018 16:03
 • Dorota Brzyska (gość)

  Gratulacje Łukaszu pobudzaj trochę tą Agatkie dziwie się trochę , że ona oprowadzała cię poswoim otoczeniu ty przyjechałeś dalekiej drogi siedzi w niej jakaś tajemnica coś ona ma na sumieniu.

  26.11.2018 13:52
 • Dorota Brzyska (gość)

  Najpiękniejsza para to Grzegorz i Dorotka mam nadzieję,że coś pokażecie więcej za te 2 miesiące powodzenia.

  26.11.2018 13:43
 • Sołtys (gość)

  GRATULUJĘ ROLNIK

  26.11.2018 11:12
 • Yyag (gość)

  Te zaręczyny to jakies sztuczne dla mnie byly. Pewnie wszystko bylo zaplanowane wspólnie znając życie. Zero zachwytu u Agaty i zaskoczenia.

  26.11.2018 10:06
 • Sołtys (gość)

  GRATULUJĘ ROLNIK SZUKA ŻONY 5 ŁUKASZ

  26.11.2018 09:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×