"Rolnik szuka żony 5". Łukasz Sędrowski i Agata Rusak komentują medialny szum i zachowanie Pauliny: Smak porażki nie jest miły [WIDEO+ZDJĘCIA]

W "Pytaniu na śniadanie" gościła ostatnio najgorętsza para 5. edycji "Rolnik szuka żony" - Łukasz Sędrowski i Agata Rusak. Zakochani, którzy poznali się dzięki programowi TVP opowiedzieli o łączącym ich uczuciu i emocji związanych z finałem programu. Jak skomentowali zachowanie Pauliny z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"?

Multimedia

Za nami emocjonujący finał „Rolnik szuka żony”. Jednym z uczestników piątej edycji programu TVP był Łukasz Sędrowski, który znalazł szczęście u boku Agaty Rusak. Para pojawiła się ostatnio w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli o tym, jak zaczęła się ich miłosna historia. Łukasz zaprzeczył medialnym plotkom, że poznał Agatę na długo przed programem.

Jak przyjechałam, wysiadłam z samochodu, to Łukasz się przywitał tak czule i powiedział, że tęsknił pomimo tego, że tylko raz się widzieliśmy... Więc no już był taki znak, że jestem troszkę bliższa jego sercu niż pozostałe dziewczyny. - ujawniła Agata.

Kłótnia Pauliny i Łukasza przejdzie do historii programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Łukasz przyznał, że od razu stracił głowę dla Agaty, chociaż zaprosił do swojego domu jeszcze dwie dziewczyny - Paulinę i Iwonę. Rolnik w "Pytaniu na śniadanie" skomentował również zachowanie tej pierwszej z odcinka finałowego. Między nim a Pauliną wybuchła wtedy ostra kłótnia.

No niestety, widocznie smak porażki nie jest miły - stwierdził krótko Łukasz.

Agata dodała, że Paulina w odróżnieniu do niej, była zbyt pewna, że zostanie wybrana. -Ona przyjechała ze świadomością, że zostanie - powiedziała narzeczona Sędrowskiego. Monika Zamachowska dopytywała również parę, czy rzeczywiście planują po programie wspólną przyszłość.

My niczego nie udawaliśmy. To co było wszystko, to jest prawdziwe. Ludzie może nie wierzą w to, ale my byliśmy sobą - odpowiedziała Agata Rusak.

Jan i Małgorzata nie są razem? Mężczyzna zostawił kobietę na wizji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wybranka rolnika przyznała, że cały czas się przygotowuje, by związać swoją przyszłość z Łukaszem, jego dziećmi i rodziną w Lipowcu. Sędrowski dodał jednak, że wszystko po kolei -Najpierw ślub, wesele, a dopiero potem dzieci - powiedział.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Co za bzdury. Wszystko prawdziwe? Nigdy nie widziałam tak powściągliwego zakochania, pomimo wielkich "udawanek" przed kamerą. To jak Łukasz potraktował Paulę to już naprawdę poniżej krytyki, a gdy okazało się, że ma większe jaja od niego, zrobił z niej kobietę drapieżną :D, a z siebie biednego pokrzywdzonego. Kobieta drapieżna to by cię przeżuła, wypluła i nawet byś się nie zorientował, a ty ją po prostu skrzywdziłeś i to w bardzo niemęski sposób - słabe.

    05.12.2018 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×