"Rolnik szuka żony 5". Łukasz Sędrowski i Agata Rusak rozstali się? "Wylane łzy, stracony czas, spalone mosty" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Łukasz Sędrowski w Sylwestra 2018 zamieścił w mediach społecznościowych dziwny wpis, który wywołał ogromne poruszenie wśród fanów programu "Rolnik szuka żony". Czy uczestnik 5. edycji i jego wybranka - Agata Rusak rozstali się?

Multimedia

Łukasz Sędrowski i Agata Rusak rozstali się? Para, która poznała się dzięki "Rolnik szuka żony" wyglądała w programie na szczęśliwą. W 11. odcinku zobaczyliśmy oświadczyny Łukasza. Szczęście biło od nich również w finałowym i świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony". W Sylwestra 2018 rolnik zamieścił jednak w sieci wpis, który wywołał ogromne poruszenie wśród fanów.

Oprócz noworocznych życzeń, Łukasz zamieścił pod zdjęciem komentarz:

Dwoje ludzi których los postawił na swojej drodze.... Ongiś nawet nie marzyli o szczęściu które czeka na swoje spełnienie. Samotność bezkresna ingeruje podświadomie. Wylane łzy, stracony czas, spalone mosty a w sercu odwaga i nadzieja, ktora daje nieograniczoną siłę na lepsze jutro i wiarę w człowieka, ktora nigdy nie gaśnie. Zwykły rolnik i niezwykła kobieta, których połączyła miłość! - taki komentarz pod zdjęciem zamieścił Łukasz Sędrowski.

Skandal z Łukaszem i Agatą w restauracji w Szczytnie! Rolnik awanturował się z ukochaną? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani programu od razu zaczęli dywagować, co miał na myśli autor wpisu i kim właściwie jest mężczyzna ze zdjęcia. Widzowie dopytują dlaczego w tak radosnych okolicznościach jak Sylwester i Nowy Rok, rolnik zdecydował się na publikację smutnego, czarno-białego zdjęcia z przeszłości.

Kto to ten z brodą - dopytują w mediach społecznościowych fani "Rolnik szuka żony".

W Sylwestra na profilu Agaty pojawiło się jednak wspólne zdjęcie pary, które rozwiewa wszystkie wątpliwości. Wygląda na to, że Łukasz Sędrowski i Agata Rusak wciąż są razem szczęśliwi.

Lipowieckie Lemurki życzą miłości, szaleństwa, wiary, nadzieji, życzliwości, uśmiechu, szczęścia, zdrówka, spełniania marzeń w tym Nowym 2019 Roku!🎇🥂🍾♥️🙂 Dziękujemy wszystkim tym którzy byli z nami i nam kibicuja!!!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • gosc (gość)

  nikt ich nie lubi

  17.02.2019 22:13
 • Rużyczka (gość)

  Kretyn z. Tego Łukasza szkoda że był w programie

  19.01.2019 16:39
 • Anna (gość)

  Toż tego nie wymyślił Łukasz. Za mądrze jak na kogoś, kto czyta tylko fb , zamiast książek.

  04.01.2019 15:36
 • egon (gość)

  żal mi debila prostaka autora tego czegoś

  04.01.2019 13:05
 • Ludwik (gość)

  Obleśna brudaska z krzywymi zębami

  03.01.2019 18:58
 • Francuzik (gość)

  Szczęścia!!!!!!

  02.01.2019 12:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×