"Rolnik szuka żony 5". Małgorzata, kandydatka Jana oskarża TVP o dyskryminację: Jestem zbulwersowana!

Kilka dni temu w programie "Pytanie na śniadanie Extra" pojawiła się Marta Manowska, która opowiadała o programie "Rolnik szuka żony", który już od pięciu lat święci triumfy na antenie Telewizji Polskiej. Małgorzata, kandydatka Jana z 5. edycji show zwróciła jednak uwagę, że w podsumowaniu zabrakło wzmianki o uczestnikach serii, w której sama brała udział. Na Instagramie oskarżyła TVP o dyskryminację.

Multimedia

Program "Rolnik szuka żony" niezmiennie od pięciu lat cieszy się ogromną popularnością. Jesienią 2019 r. Telewizja Polska pokaże już 6. edycję rolniczego show. Kilka dni temu, w ramach promocji nowych odcinków, w "Pytaniu na śniadanie Extra" pojawiła się Marta Manowska, która opowiadała o fenomenie programu "Rolnik szuka żony". W materiale pokazano m.in. uczestników, którym udało się znaleźć w programie swoją drugą połowę oraz tych, którzy nadal jej szukają.

Małgorzata pokazała, jak wyglądała przed programem! Zobacz więcej

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" oskarża TVP o dyskryminację

Małgorzata, kandydatka Jana z 5. edycji "Rolnik szuka żony" zwróciła jednak uwagę, że w podsumowaniu zabrakło wzmianki o uczestnikach serii, w której sama brała udział. Po obejrzeniu materiału Małgorzata opublikowała na Instagramie emocjonalny filmik, w którym oskarżyła TVP o dyskryminację.

Pomyślicie, że nie wyszło mi w programie to teraz szukam "dziury w całym"; właśnie dlatego mam odwagę o tym mówić bo jakby wyszło to już nie wypada. Ale jak byście się czuli kiedy poświęcając kilka miesięcy swojego życia prywatnego i zawodowego nie dla pieniędzy ale dla idei, która jest dla Was ważna, oddając całego siebie, mierząc się z hejtami, stresem i ciężko pracując na planie - a ktoś zwyczajnie by Was pominął ??? Napisałam wczoraj pod wpływem emocji komentarz na głównej stronie, myślalam że się odniosą do tego, niestety dziś został usunięty, stąd moje nagranie - napisała uczestniczka "Rolnik szuka żony".

W komentarzach pod filmikiem Małgorzaty pojawiło się wiele słów wsparcia. Są też tacy, którzy zwracają uwagę na to, że telewizja rządzi się swoimi prawami, skupiając się na tych, którym się udało.

Faktycznie słabe albo wszyscy albo nikt. Przykre że tego nie "zauważyła" pani Marta

Cóż napisać, to są media, które rządzą się swoimi prawami. Fajny jest ten kto do nich coś wnosi.

A co wy sądzicie o pominięciu uczestników 5. edycji w materiale o fenomenie programu "Rolnik szuka żony"?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×