"Rolnik szuka żony 5". Małgorzata pokazała, jak wyglądała przed programem! Kandydatka Jana chętnie eksperymentuje z włosami! [ZDJĘCIA]

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" mimo przykrego dla niej finału programu, podczas którego Jan oficjalnie z nią zerwał, rozsmakowała się w mediach społecznościowych. Uczestniczka 5. edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się ostatnio zdjęciem niesamowitej metamorfozy. Zobaczcie. Jak przed programem TVP wyglądała Małgonia!

Multimedia

Małgorzata - kandydatka Jana z 5. edycji "Rolnik szuka żony" liczyła, że w programie znajdzie kogoś szczerego, zaradnego, ciekawego świata i otwartego na uczucie. Spotkała się jednak z bolesnym rozczarowaniem. Podczas finału programu była zażenowana i zniesmaczona tym, co Jan opowiadał przed kamerami. Po tym, jak na oczach całej Polski rolnik z nią zerwał, Małgorzata postanowiła rozpocząć nowy etap w życiu.

Jan przyszedł na świąteczne spotkanie nie z Małgosią, ale z... Elżbietą?! Są razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Małgorzata z 5. edycji "Rolnik szuka żony" prężnie działa na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami zaskakującej metamorfozy. Okazuje się, że kandydatka Jana chętnie eksperymentuje z włosami i jeszcze przed nagraniami do programu wyglądała zupełnie inaczej.

Efekty metamorfozy Małgosi z "Rolnik szuka żony" możecie zobaczyć w galerii!. Zaskoczeni?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×