"Rolnik szuka żony 5". Marek nie uszanował prośby Oli. Rolnik wybrał ją wbrew jej woli! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w finale 5. edycji "Rolnik szuka żony" było spotkanie Oli i Marka. Rolnik w przedostatnim odcinku show TVP poczuł się oszukany, dlatego wyszedł z restauracji, a na odchodne rzucił jedynie w kierunku kandydatki krótkie bye, bye. Teraz, po dwóch miesiącach przerwy na jaw wyszły szczegóły ich niezręcznego rozstania. Dlaczego im nie wyszło?

Multimedia

W finale 5. edycji "Rolnik szuka żony" Marek przyznał, że gdyby tylko miał jakieś wyjście, to wolałby się już nie widzieć z Olą. Napięcie podczas ich spotkanie było wyraźnie wyczuwalne. W ostatnim odcinku programu na jaw wyszło, że Ola prosił rolnika, by jej nie wybierał. Ten nie uszanował jej prośby i zdecydował inaczej. -To co mi zarzucasz jest kompletnym kłamstwem - ocenił jednak całą sytuację Marek w finale "Rolnik szuka żony".

Łukasz i Agata komentują medialny szum i zachowanie Pauliny! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Okazało się, że rolnik w programie wychodził z dziwnego założenia, że jeżeli ktoś napisał do niego list, to znaczy, że chce związać z nim przyszłość. Odrzucenie przez Olę potraktował jako obłudę. Relacja tych dwoje zakończyła się klapą.

Co sądzicie o zachowaniu Marka? Rozumiecie jego postawę?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • wp 26 (gość)

  Cóż prawda jest taka że Marek faktycznie nie nadaje się w chwili obecnej do związku,Ola naprawdę się starała i długo wytrzymała,ale w związku trzeba się starać interesować tą drugą osobą.Z drugiej strony nie rozumiem też decyzji Marka co do wyboru Oli przecież miał z Olą najmniejszy kontakt a mimo wszystko ją wybrał.Z drugiej strony jeśli go faktycznie prosiła żeby ją nie wybierał to ja kompletnie tego nie rozumiem.Marek miał tez nie które odpowiedzi w kierunku Oli poniżej pasa,jak można odpowiedzieć i odesłać po odpowiedź do swojego CV.

  09.12.2018 15:32
 • sylwia (gość)

  Nie wszystkim w programie musi się ułożyć, spróbowali, nie można też w tak krótkim czasie podjąć tak ważnych decyzji...

  09.12.2018 09:44
 • Mira (gość)

  moim zdaniem on się nie nadaje do związku,kto z takim by wytrzymał,jakiś dziwny jest i nie można tego tłumaczyć że ktoś kiedyś go zawiódł.Wszyscy tak mamy że zawodzimy się na każdym kroku ale skoro chcemy z kimś być to trochę wysiłku jest potrzebne.Ale cóż różne są typy.

  05.12.2018 12:49
 • Margaret (gość)

  Dziewczyna szczera i normalna,a on tak naprawdę jest dziwny i brzydki 😱

  04.12.2018 23:37
 • iwo (gość)

  ola jest fajna babka .i dobrze ze nie chciala tego buraka .to jesr kobieta z klasa..

  04.12.2018 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×