"Rolnik szuka żony 5". Marek wybrał najgorzej? Odrzucił dwie zainteresowane nim kobiety! [ZDJĘCIA]

Rolnicy 5. edycji "Rolnik szuka żony" dokonali ostatecznych wyborów. Największy problem z wyborem miał Marek, który podkreślał, że wszystkie kandydatki na jego żonę są wspaniałe. W końcu zdecydował się jednak na Olę.

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Do domu Marka przyjechały: Joanna, Aleksandra i Aneta. Rolnik nie ukrywał, że jest pod wrażenie każdej z pań, a tuż przed wyborem oznajmił, że "To jak skok na główkę, ale bez wody". Musiał jednak dokonał wyboru jednej, z którą będzie chciał budować wspólną przyszłość. Nie obyło się bez łez.

Łukasz ostro krytykuje Paulinę! Agata jest w ciąży? Zapłakany Marek idzie za głosem serca! [RELACJA Z ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W czasie pobytu na wsi, zarówno Joanna, jak i Aneta dawały Markowi do zrozumienia, że chciałyby zostać z nim na dłużej. Tylko Ola nie była pewna swoich uczuć. Ostatecznie Marek zdecydował się jednak właśnie na Olę! -Jestem zadowolona, ale trochę wystraszona. Będzie dobrze - stwierdziła Aleksandra tuż po otrzymaniu czerwonej róży od rolnika.

Wybór Marka jest najszerzej komentowany wśród internautów, którzy dziwią się, że mając do wyboru dwie zainteresowane i jedną obojętną, Marek zdecydował się właśnie na tę ostatnią. Pojawiają się komentarze wskazujące na to, że rolnik wcale nie chce się wiązać, dlatego jego wybór padł na kobietę, która szybko go zostawi. W internecie można przeczytać:

Jestem w szoku, że ją wybrał. Nie spodziewałam się tego. Mam wrażenie, że Ola w ogóle nie jest Markiem zainteresowana... Trzymam za niego kciuki.

Co ten Marek Ola to najgorszy wybór od samego początku Aneta to kobieta dla niego - coś Ty chłopie zrobił ?

Dlatego Marek jest sam, takich wyborów dokonuje całe życie. Odprawił pasująca do siebie Anetę, może to strach przed bliskością.

To się nie uda... Ola powinna sama zrezygnować i ułatwić mu wybór, już po randce. Anetka by do niego pasowała.

Marek źle wybrał ta Ola nie była nim zainteresowana i nie pasuje do niego. Aneta byłaby bardzo dobrym wyborem ,nawet mama Marka popłakała się jak wyjeżdżała ,ale mogła synowi doradzić .Wydaje mi się że Marek zostanie sam ,nie potrafi wybrać sobie odpowiedniej kobiety.

Pocałunek Doroty i Grzegorza skrytykowany przez Internautów! Dlaczego? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy faktycznie Marek pogrzebał swoje szanse na szczęście? Przekonamy się już wkrótce, bo rolnicy udadzą się na rewizyty do swoich wybranek. Później zobaczymy ich kolejne randki. Być może jeszcze nie wszystko stracone?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mery (gość)

    Ten Marek to jakiś dziwak, sam nie wie czego chce, a jego odpowiedzi to porażka chodzby nie rozumiał pytania.

    25.11.2018 23:03
  • Xxx (gość)

    Ten Marek to nudziarz ! Zeby nie wybrac tak fajnej Anety?...żal pl

    20.11.2018 05:55
  • Amelia (gość)

    A Ola czasem nie brała udziału w programie "Damy i wieśniaczki" ?

    13.11.2018 19:49
  • wert (gość)

    Marek dając kwiaty na pożegnanie przed Joanną się nie wahał i nie wzruszył. Ale miałam wrażenie że do końca się wahał przed daniem kwiatka Anecie i Oli. Chyba nie był zdecydowany do ostatniej chwili i dokonał wyboru w ostatniej sekundzie. Ale widać było ile to kosztowało Go nerwów. Jest bardzo wrażliwy.

    13.11.2018 17:16
  • Dana (gość)

    Marek powiedział raz ,że podobają mu się wysokie dziewczyny.Pewnie tym się kierował przy wyborze Oli.Zreszta kamera nie wszystko pokazała ,nie wiadomo ,do końca ,jak tam było.Olka sobie z dominującą mamusią poradzi.Moze Marek potrzebuje takiej silnej kobiety ,żeby nad nim dominowała i przejęła pałeczkę po mamusi.Zycze im szczescia i powodzenia

    13.11.2018 12:58
  • Wedssa (gość)

    Marek nigdy nie ułoży sobie życia, bo on się boi, nie chce. Będzie starym kawalerem do końca.

    13.11.2018 11:55
  • Asia (gość)

    Lilka nieprawda. Widać było że Anetce zależy. Zresztą wyglądało że Markowi też zależy na Anetce. Jakby co, to życzę IM szczęścia, bo Obydwoje na nie zasługują.

    13.11.2018 10:55
  • Lilka (gość)

    Marek już zawiera znajomości z kandydatkami które odrzucił na początku programu. Być może tam zaiskrzy miłość... A Joanna i Aneta tylko udawały że go kochają więc dobrze zrobił.

    13.11.2018 09:47
  • Moni (gość)

    Hmmm...Marek jest dziwny,Aneta ciesz się,że zostałaś odrzucona,znajdziesz lepszego faceta,jesteś śliczna i mądra,dziwie się że wogule byłaś nim zainteresowana.Marek wogule nie jest zainteresowany kobietami,a to nie jest normalne zachowanie....coś z nim nie tak!!!!na dodatek mamusia bardzo zaborcza w pakiecie!

    12.11.2018 22:55
  • michel (gość)

    Co to da działać szybko jak ten program dawno skończony. I zapewne wszystko się skończyło u niektórych już dawno. telewizja powinna nadawać program na bieżąco a nie robić z ludzi wariatów i ekscytować ich 2 czy 3 miesiące później.

    12.11.2018 16:13
  • Jowita (gość)

    Marku widać było po Tobie że coś poczułeś do Anety. To wartościowa dziewczyna i mądra. Dzwoń do Niej albo napisz. Albo jeszcze lepiej pojedź i porozmawiaj z Nią szczerze puki ktoś Ci jej nie sprzątnie. Myślę, że Ona wybaczy Ci to że jej nie wybrałeś w programie. Ale musisz działać szybko i szczerze porozmawiać. A swoje uprzedzenia wyrzuć precz. Napisz to co Cię boli na kartce. Potem spal kartkę i zacznij nowe życie nie wracając do przeszłości, czy fobii.

    12.11.2018 16:09
  • Krystyna GERMANN (gość)

    Straszny wybór , dlatego ludzie są sobie sami winni.Miał szczęście które samo zapukało do Jego drzwi , a On to szczęście sam wyprosił . SZALENIEC

    12.11.2018 11:09
  • Kasia (gość)

    Marianna zgadzam się z Tobą, Marek ma problem. Rodzina zgłosiła go do programu, a on przeżywał katusze. Wybór Oli to świadoma rezygnacja ze związku, w tym momencie chyba z Anetą. Myślę, że nie chciał jej skrzywdzić, bo nie umiałby z nią żyć, tak po prostu. A w przyszłości ustanie kontaktów z Olą spłynie po niej jak po kaczce. Asekuracja.

    12.11.2018 10:56
  • gość (gość)

    ZGADZAM SIĘ MARIANNĄ, MAREK MA POWAŻNY PROBLEM ZE SOBĄ I POWINIEN NAJPIERW IŚĆ DO SPECJALISTY, JEŚLI CHCE JAKIEGOKOLWIEK ZWIĄZKU Z KOBIETĄ !

    12.11.2018 10:33
  • gość (gość)

    ZGADZAM SIĘ MARIANNĄ, MAREK MA POWAŻNY PROBLEM ZE SOBĄ I POWINIEN NAJPIERW IŚĆ DO SPECJALISTY, JEŚLI CHCE JAKIEGOKOLWIEK ZWIĄZKU Z KOBIETĄ !

    12.11.2018 10:32
  • QVX (gość)

    Marek z jakiegoś powodu nie chce obecnie być w związku z kobietą. Niekoniecznie dlatego, że jest homoseksualistą. Równie dobrze mogło chodzić o to, że z racji przeszłości nie zdołał przełamać się nawet udziałem w programie i ostatecznie się wycofał. I stąd wybór Oli, z którą ma najmniej wspólnego - założył, że szybko się ich drogi rozejdą bez większego bólu.

    12.11.2018 10:25
  • do Bella (gość)

    Jak samotny to od razu pederasta. Daj spokój ! Wielu jest samotnych którym podobają się dziewczyny tylko nie mają odwagi się przełamać na pełną intymność. Choć niesłusznie, tylko strach ma duże oczy.

    12.11.2018 10:19
  • do BELLA od xxzz (gość)

    Może rzucasz fałsze oskarżenia i krzywdzisz człowieka. Przecież podobno wcześniej miał jakąś dziewczynę.

    12.11.2018 10:16
  • BELLA (gość)

    w Wydaje mi się, że Marek nie szuka żony ale MĘŻA- on wręcz nie lubi kobiet, można to było zauważyć już na wstępie, jak jedna z kandydatek w dobrym geście chciała go pocałować na przywitanie, a on ją odepchnął jakby była trędowata. Wybrał Olę bo ta nic do niego nie czuje, jeżeli dojdzie do ślubu, to będzie to BIAŁE MAŁŻEŃSTWO- aby zamknąć usta sąsiadom, bo Marek to z pewnością pederasta. Aneta wygrała los na loterii zostając przez Marka odrzuconą. Anetko wszystkiego dobrego.

    12.11.2018 10:09
  • xxzz (gość)

    Marek to fajny facet. Opiekuńczy, mądry, pracowity, przystojny itd. Szkoda że nie wybrał Anety. Tak my widzowie programu uważamy, lecz nasza wiedza dotyczy tylko tego co nam pokarze telewizja. Więc do końca nie wiadomo jak ze wszystkim jest.

    12.11.2018 10:08
NowszeStarsze