"Rolnik szuka żony 5". Marta Manowska komentuje brak kobiety w nowej edycji. Program na tym straci? [WIDEO]

W 5. sezonie "Rolnik szuka żony" zabraknie kobiety - rolniczki szukającej miłości. Wśród uczestników jest pięciu panów. Czy brak płci pięknej zuboży program? Zapytaliśmy o to prowadzącą, Martę Manowską!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - 5. sezon od niedzieli, 2.09.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Po raz piąty będziemy śledzić losy piątki mieszkańców polskiej wsi, poszukujących miłości. W tej edycji "Rolnik szuka żony" zabraknie jednak kobiety - rolniczki, która chciałaby odnaleźć miłość życia.

Znamy 5 uczestników nowej edycji hitu TVP1! Poznajcie ich bliżej! [KIEDY PREMIERA]Zobacz więcej

Kobieta pojawiła się w odcinku pilotażowym. Była to Justyna - 35-letnia brunetka, która ukończyła zarządzanie inżynierią produkcji na warszawskiej SGGW. Okazało się jednak, że rolniczka nie dostała dostatecznie dużej ilości listów od potencjalnych kandydatów na jej męża, dlatego nie zobaczymy jej w 5. edycji programu. Kobiety w "Rolnik szuka żony" mogą występować od 2. edycji programu.

Jak dotąd udział w programie zaowocował trzema weselami, a na świat przyszło czworo dzieci. Zanim jednak zabrzmią kolejne weselne dzwony, prowadząca program Marta Manowska, musi wcielić się w listonosza i dostarczyć rolnikom nadesłane do nich listy. Bohaterowie, na podstawie treści, muszą wybrać panie, z którymi chcą spotkać się osobiście. Jak na brak kobiety w piątce uczestników zareagowała Marta Manowska? Zobacz wideo!

Małgosia i Paweł biorą ślub! Marta Manowska pojawi się na weselu? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lila (gość)

    Na serio cieszę się, że Gosia i Paweł biorą ślub i zostaną rodzicami. Tak samo cieszy mnie ślub Kasi i Dawida:)Kibicowałam im bardzo!:)

    03.09.2018 11:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×