"Rolnik szuka żony 5". Marta Manowska o uczestnikach 5. edycji: To osoby bardzo doświadczone [WIDEO]

Nowy "Rolnik szuka żony" to 5 nowych bohaterów, którzy zgłosili się do programu, aby odnaleźć prawdziwą miłość. Kim są rolnicy, którym będziemy kibicować jesienią 2018? Opowiedziała nam o nich Marta Manowska!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - 5. sezon w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

To już piąta edycja jednego najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych. Mówi się, że "Rolnik szuka żony" to coś więcej niż telewizyjna rozrywka. To prawdziwa historia o prawdziwych ludziach poszukujących prawdziwej miłości. To dzięki programowi na ślubnym kobiercu stanęły już trzy pary, a na świat przyszło czworo dzieci. I na tym nie koniec.

Małgosia i Paweł biorą ślub! Marta Manowska pojawi się na weselu? [WIDEO]Zobacz więcej

Program prowadzi Marta Manowska - podróżniczka, aktorka, uważna powierniczka sercowych historii. - Bardzo się cieszę, że w tym roku w programie są osoby bardzo doświadczone. Osoby, które dużo w życiu przeszły, ale miały w sobie odwagę i siłę, aby zacząć wszystko od nowa - podkreśla Manowska. - Dopóki dalej mamy siłę, aby zaczynać od nowa, jeszcze wierzyć i mieć nadzieję, dopóty będzie dobrze - dodaje.

Wygląda na to, że przed nami wiele emocji i wzruszeń. Czy dzięki piątej edycji znów komuś uda się odnaleźć miłość? Przekonamy się niebawem!

Marta Manowska komentuje brak kobiety w nowej edycji. Program na tym straci? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×