"Rolnik szuka żony 5" odcinek 10. Grzegorz namawia Dorotę do seksu? Krzysztof zostawi Ewelinę? Co u Marka i Oli? [CO SIĘ WYDARZYŁO, WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ]

W 10. odcinku programu "Rolnik szuka żony 5" przyszedł czas na rewizyty! Jak przebiegły? Czy rolnicy wciąż dogadują się ze swoimi wybrankami? Czy ich potencjalne związki mają przyszłość? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 10. odcinku programu "Rolnik szuka żony 5"!

Multimedia

"ROLNIK SZUKA ŻONY 5", ODCINEK 10 - CO SIĘ WYDARZYŁO?

Grzegorz, aby dojechać do Doroty, musiał pokonać niemalże 700 km! Dziewczyna bardzo się stęskniła, a mężczyzna był wyraźnie zestresowany, chciałby, aby rodzina jego wybranki go polubiła. Jednak nie miał o co się martwić - przypadł rodzince do gustu, co przyznała zresztą sama mama Doroty. Iskrzy, oj iskrzy, widać, że Grzegorz i Ewelina mają do siebie słabość. Wspólne zbieranie grzybów również było owocne. Później para spędziła miłe chwile na łące. Jeżeli będę pewna, to w drugiej kolejności dzieci, potem ślub... a nie, na odwrót - zaśmiała się Dorota. Zostańmy przy tym robieniu dzieci - skontrował roześmiany Grzegorz.

Krzysztof ogromnie cieszył się z wizyty u Eweliny, a jak przyznaje sama dziewczyna - mieli ze sobą regularny kontakt. Ewelina od początku wiedziała, że chce Krzyśka. On - niekoniecznie... Lepiej niż na zdjęciach - skomentowała wygląd Krzysztofa mama Eweliny. Szkoda tylko, że rozmowa z rodzicami się nie kleiła... Równie sztywno było, gdy Krzysztof i Ewelina poszli na spacer. Nie jest gruba czy jakaś puszysta, podoba mi się - powiedział mężczyzna. Za to Ewelina przyznaje, że odległość pomiędzy nią a Krzysztofem będzie trudna do pokonania - trudno wtedy się spotykać. Szkoda tylko, że nie porozmawiali na spokojnie o swojej przyszłości. Może po żniwach zorganizujemy jakieś spotkanie - powiedział Krzysztof. Jesteśmy na etapie przyjaźni - powiedziała później Ewelina.

Marek i Ola rozstali się tuż po programie? Rolnik znalazł nową kobietę? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marek przyznaje, że miał kontakt telefoniczny z Olą. Nie możemy mówić o tęsknocie, bo było za mało interakcji między nami - przyznała kobieta. Widać, że para do siebie nie pasuje. Masz jakieś ulubione książki? - zapytała Ola. Nie - krótko odpowiedział mężczyzna. Marek przyznaje, że w dalszym ciągu poznaje Olę. Rozmowa z Olą i jej siostrą nie szła po myśli Marka - widać, że mężczyzna nie ma wspólnych tematów ze swoją wybranką. Dwa kompletnie różne światy. Nie iskrzy, a kolejny odcinek udowodni to chyba jeszcze bardziej...

Jan z radością pojechał do Małgosi. Starają się jak najbardziej dogadywać. Córka Gosi już miała okazję telefonicznie poznać Jana, a teraz nie może doczekać się spotkania. Następnie para postanowiła zobaczyć zabytkową kopalnię w Zabrzu. To była miła randka. Mam wielką potrzebę przebywania z Janem - to odważna deklaracja Gosi!

Łukasz od razu ujawnił, że po zakończeniu zdjęć na jego gospodarstwie, Agata została jeszcze trochę, ponieważ miała urlop i para chciała spędzić wspólnie czas. Gdy tylko się zobaczyli, to rzucili się sobie w ramiona! Następnie przeszli do... rozmowy o dzieciach! Dwójka czy trójka? Negocjacje trwają. Znajomi Agaty raczej polubili Łukasza, ale sami są ciekawi, co będzie dalej z tej znajomości. Pocałunki, przytulanki i rozmowy o rodzinie - właśnie tak wspólny czas spędzają Łukasz i Agata.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Swoj (gość)

    DOROTA GRZESIEK ..BADZCIE RAZEM

    24.11.2018 22:21
  • miska (gość)

    Dorota. fajna laska i pasuje do Grześka

    21.11.2018 13:07
  • Ania (gość)

    Karol a Tobie kto powiedział te nowinki?? Kto już z kim nie jest ,a możesz podać nazwiska bohaterów?

    20.11.2018 22:34
  • ja (gość)

    Ludzie, a co to za wielka różnica wieku pomiędzy Dorotą, a Grześkiem ? Co to jest 8 lat różnicy w małżeństwie ? To nic, normalna sprawa. Chodzi o dojrzałość psychiczną raczej. Dawniej dziewczyny 16 letnie wychodziły za mąż. A 22 lata, to już dojrzała kobieta. A że niska i szczupła, to co ! W poprzedniej edycji programu, jaki był Grzegorz, a jaka Ania. I żyją szczęśliwie.

    20.11.2018 16:28
  • gość (gość)

    Faworyci to Dorota i Grzegorz , Mimo że jest młoda nauczona jest życia bardzo sympatyczna para iskrz od was tak że już kolejny raz oglądam te odcinki ,Grzegorz jesteś super mam nadzieje że wam się ułoży bije od was ciepło sama bym chciała być w takiej sytuacji powodzenia trzymam kciuki,

    20.11.2018 13:09
  • Ja (gość)

    Dorota najpierw bierze na macanki A teraz cnotke udaje i najpierw slub. Porażka! Szkoda Grześka dla niej.

    20.11.2018 13:04
  • Agnieszka (gość)

    Do marek:a czy marek jest z Aneta?mógłbyś zdradzić x kim jest?

    20.11.2018 10:33
  • Karol (gość)

    Dorota już dawno nie jest z Grzegorzem a Marek znalazł miłość wśród jednej kandydatki którą odrzucił na początku programu. Jan wybrał Gosię tylko dla uciech cielesnych i teraz już nie są razem.

    20.11.2018 10:20
  • obserwator (gość)

    Wracajacac do wczesniejszej edycji 4 Zbyszek powinien od razu pogonic takie kandydatki Strasznie sie dziwie ze tego nie uczynil i musial wysluchiwac takie okropne rozmowy Bardzo ale to bardzo zle trafil. Ogladajac program z Jego udzialem widac ze to dobry czlowiek i ma wspaniala mame Bardzo spokojni i inteligentni ludzie Zycze dobrego wyboru Zbyszkowi i szacunku dla Jego mamy.

    20.11.2018 00:53
  • obserwator (gość)

    Najmadrzejsza dziewczyna Iwona ktora szybko rozszyfrowala goscia co jest wart!

    20.11.2018 00:40
  • obserwator (gość)

    Najmadrzejsza dziewczyna Iwona ktora szybko rozszyfrowala giscia co jest wart !

    20.11.2018 00:34
  • ~Do kurczak007 (gość)

    Dorocie się już chyba odwidziało. Gdzie taka laska do takiego chłopa. Grzesiek jak wuja przy niej...

    19.11.2018 22:50
  • malina (gość)

    Marek i Krzysztof to największa porażka w tej edycji. Pozostała trójka przynajmniej stara się trzymać jakiś poziom. Kandydatki? O gustach podobno się nie dyskutuje. A zresztą czas pokaże.

    19.11.2018 20:23
  • AGA (gość)

    Marek to porażka, nawet przywitac sie nie umiał, odpychający gość

    19.11.2018 19:36
  • Brrry (gość)

    Marek to nie dotego programu przyszedł. Jego do chłopaki do wynajęcia. To dziwny człowiek nieznajacy życia i kompletnie niumiejacy się zachować. Ale nie tylko on jeden taki jest. Mam sąsiada co mamusia za 40 lat najważniejsza, chore relacje

    19.11.2018 08:12
  • Tylko (gość)

    Dorota i Grzegorz fajnie wyglądają razem i się dogaduja. Bardzo mi się podoba ta para. Chciałbym również żeby się im udało.

    19.11.2018 08:06
  • B23 (gość)

    Zamiast do Grzegorza, Dorota mogła napisać do Krzysztofa: nie wiele od Niej starszy, również bardzo wierzący i wyglądaliby jak dziewczyna z chłopakiem, natomiast z Grześkiem jak córka z tatą.

    19.11.2018 07:23
  • Wi (gość)

    Dorota i Grzegorz do siebie pasują i życzę wszystkiego dobrego 😊😊

    19.11.2018 06:37
  • kurczak007 (gość)

    Krzysiek jest sam,już dawno było o tym wiadomo. Koleżanka jego sie wygadala . a Dorota to ustawione bylo..

    19.11.2018 03:31
  • Karolina (gość)

    Czuć chemię pomiędzy Grześkiem i Dorota, oby im się udało. A Dorocie gratuluje wspaniałej, kochającej się rodziny.

    19.11.2018 00:04
NowszeStarsze